Znaczenie bukietu Meghan

Cóż, ślub roku przebiegł bez żadnych problemów, a widzowie na całym świecie byli zachwyceni parą królewską w sobotę – ale jak dokładnie się przyjrzałeś na bukiecie Meghan?

Zakochaliśmy się w delikatnym bukiecie z białych kwiatów, który wybrała panna młoda, i byliśmy zachwyceni, widząc klasyczne kwiaty, takie jak Sweet Williams i niezapominajki. Jesteśmy prawie pewni, że królewski bukiet ślubny zainspiruje panny młode na całym świecie tego lata – oto, co znalazło się w bukiecie…

Słodki groszek

Brytyjczycy od dawna kochają groszek cukrowy, a ponieważ panny młode przyjęły bardziej wyluzowany styl swoich kwiatów, stały się one znajomym widokiem w bukietach ślubnych w ostatnich latach.

Dzięki delikatnym kwiatom i pięknemu zapachowi Sweet Peas symbolizuje „prostą, błogą przyjemność”. Łatwy w uprawie z nasion, uwielbiamy Sweet Pea za jego łatwą konserwację i piękne kolory.

Niezapominajki

A potem były niezapominajki…w wzruszającym ukłonie w stronę Diany, Harry i Meghan wybrali niezapominajki z pałacu ku pamięci zmarłej matki Harry’ego.

Wspaniała jak kwiaty cięte i uwielbiana przez pszczoły niezapominajka łatwo się naturalizuje i wytwarza masę małych, ale efektownych kwiatów. Idealne na pościel zbiorczą, jeśli chcesz je mieć w swoim ogrodzie… uwielbiamy fakt, że Meghan użyła swojego bukietu, aby złożyć wzruszający hołd.

Wprowadź królewski akcent do swojego ogrodu na czas lata dzięki naszym niezapominajkom wodnym, które kwitną od teraz do września.

Królewskie kwiaty ślubne

W królewskim bukiecie znalazła się także konwalia, która symbolizuje słodycz i powrót szczęścia (a także jest kwiatem narodzin maja).

Zauważyliśmy również Astilbe w bukiecie, który zwykle symbolizuje cierpliwość i oddanie w oczekiwaniu na ukochaną osobę, a także mirt, który jest królewską tradycją w bukietach ślubnych od czasów panowania królowej Wiktorii. Zgodnie z tradycją bukiet Meghan został złożony na Grobie Nieznanego Wojownika w Opactwie Westminsterskim.

Więc niezależnie od tego, czy masz na horyzoncie swój własny bajkowy dzień i chcesz odtworzyć bukiet Meghan, czy po prostu masz ochotę nacieszyć się delikatnymi białymi kwiatami dla siebie, mamy dostępne nasiona groszku i niezapominajki oraz rośliny abyś mógł sam się rozwijać.

Czytaj  Przewodnik po sadzeniu zimowej pościeli