Uzyskaj 50 odcieni szarości w swoim ogrodzie dzięki Suttons!

Dodaj wiele odcieni wspaniałej szarości do swojego ogrodu oraz nastrojowe błękity dzięki Kusząca nowa gama wspaniałych nasion kwiatów Suttons.

Suttons wprowadza 50 odcieni szarości do Twojego ogrodu!

Poppy Seeds – Amazing Grey to całkowita zmiana gry dla maków, ponieważ są szaro-niebieskie, tylko spójrz na nie! Pojedyncze i półpełne kwiaty w odcieniach srebrzystej szarości i łupkowego błękitu – niektóre z oczkiem w czerwonej obwódce.

Kod: 12 83 89 £2.99500 NasionaMaciora: marzec-początek czerwca i wrzesień

Dobry wygląd i wigor!

Te maki przyciągną nie tylko pszczoły! Te rośliny są oszałamiające, energiczne i obficie kwitnące. Pokochasz połyskujące, delikatne papierowe płatki tych doskonałych maków w ich niezwykłych zmysłowych odcieniach.

Ta wytrzymała roślina jednoroczna będzie rosnąć w słońcu lub w cieniu i jest idealna na rabaty i obwódki. Po kwitnieniu strąki nasion można pozostawić do samosiewu lub nakarmić ptaki jesienią/zimą. Najbardziej zasłużony zdobywca nagrody Fleuroselect Novelty.

Ciesz się nimi także w pomieszczeniach!

Doskonały jako kwiat cięty, możesz cieszyć się tymi wspaniale potarganymi szarymi kwiatami również w pomieszczeniach!

Pobierz pakiet informacji prasowych dla Poppy Amazing Grey

Gdy jesteś w nastroju, sprawdź…

Idaho Blue-Eyed Grass Seeds – Moody Blues

Kod: 10 60 50 2,9910 £ Nasiona

Nie trawa, ale spokrewniona z Irysem! Ta tworząca kępy, półzimozielona roślina ma jasnoniebieskie kwiaty z ciemniejszą wyściółką płatków i złotymi środkami. Idealna do ogrodu skalnego, żwirowego podjazdu, pojemników lub frontu granicy – ​​wygląda po prostu wspaniale rosnąc w małych miseczkach na stole ogrodowym jako element centralny.

  • 15cm wysokości
  • Kwiaty maj-lipiec
  • Pierwszy rok kwitnienia byliny
  • Dobre dla pszczół

Inne odporne rośliny jednoroczne nowe na 2021 r. to …

Sweet Pea „Supersonic”Ulepszony typ „Jet Set” z ponownie dobranym pokrojem dla bardziej zwartej rośliny. Odmiana pośrednia, około 100-120 wysokości. 7 bezpłatnych kolorów. Bardzo aromatyczny i słodko pachnący (Zapach 4). Wyjątkowo długie łodygi kwiatowe 30-40cm. Idealny do cięcia, prawie jak żywopłot. Kod: 13 42 51 3,4920 £ NasionaSow: styczeń – maj, wrzesień – październik

Czytaj  Najlepsze porady ekspertów na temat uprawy roślin warzywnych

Calendula ‘Dandy’Niezwykła odmiana o podwójnych kwiatach i limonkowo-zielonym oku. Jeden z najlepszych nagietków na kwiat cięty i świetnie sprawdzający się w ogrodzie. Uwielbiany przez bzygowate i owady zapylające. Świetnie nadaje się do uprawy w ogródku warzywnym, ponieważ płatki mogą być używane do barwienia potraw z ryżu oraz dodawane do sałatek i ciast.Kod: 10 71 382,49150 £

Cosmos „Tango”Wprowadź do ogrodu maksymalną moc kwiatową w blasku pomarańczowych kwiatów. Odporny na suszę, szczęśliwy na ubogiej glebie i łatwy w uprawie, ten ulubieniec pszczół i motyli wypełnia ogród ciepłem i kolorem.Kod: 111274 3,4930 £NasionaSow: luty – połowa maja

Zobacz wszystkie nowe nasiona tutaj

Kliknij tutaj, aby wypełnić nasz formularz kontaktowy