Wyjątkowa Wielkanoc Suttons z najbliższymi & Najdroższy!

Suttons przedstawia rozwiązania do spożywania posiłków na świeżym powietrzu, które zapewniają doskonałe grillowanie i idealne pizze!

W miarę jak wychodzimy z kwarantanny, wszyscy nie możemy się doczekać, kiedy znów będziemy mogli zobaczyć naszych bliskich, a czy jest lepsze miejsce na zebranie najbliższych niż komfort własnego ogrodu! Pogoda ociepla się, a Wielkanoc jest na wyciągnięcie ręki, więc to nie może być lepszy moment na aktualizację zestawu do gotowania na świeżym powietrzu. Suttons ma kilka fantastycznych pomysłów na gotowanie na świeżym powietrzu, dzięki którym Twoja rodzina i przyjaciele będą w pełni zaspokojeni, upewniając się, że wszyscy są zadowoleni, a brzuszki napełnione!

Wędź, grilluj, piecz lub piecz grillową ucztę!

Rozśpiewany, roztańczony grill! Wędź, grilluj lub piecz najlepszą ucztę z grilla, która z pewnością uszczęśliwi wszystkich Twoich wielkanocnych gości i zapewni ochronę środowiska, ponieważ zamiast tradycyjnego węgla drzewnego lub gazu, ten grill wykorzystuje ekologiczne pelety drzewne! Wyposażony w elektroniczne sterowanie cyfrowe do precyzyjnej regulacji temperatury, pozwalające automatyczny silnik do podawania peletów w celu osiągnięcia wymaganej temperatury. Wykonany z grubej stali miękkiej malowanej proszkowo i wyposażony w składaną przednią półkę i pojemnik ociekowy, wskaźnik temperatury w pokrywie i trzy powlekane porcelaną grille. Napęd zasobnika peletu 200/240V. Silnik z 2-metrowym kablem i wtyczką brytyjską.Główna strefa gotowania szerokość 72cm x głębokość 49cm, podgrzewacz szerokość 65cm x głębokość 31cm.

Duży Grill Horn & BBQ SmokerCode: 59 16 28699,99£Wymiary po złożeniu: szerokość 133cm x głębokość 69cm x wysokość 132cm.Waga 58kg.

Perfekcyjna pizza w zaledwie 60 sekund!

To nowe wprowadzenie oznacza, że ​​nikt nie będzie czekał głodny, idealne miejsce na rozrywkę dla rodziny i przyjaciół, po prostu przygotuj swój zewnętrzny piec do pizzy Ooni Karu – idealna pizza podana z kieliszkiem Pinot Grigio – zwycięska kombinacja za każdym razem! Ooni Specjalnie zaprojektowana tacka na paliwo Karu maksymalizuje przepływ powietrza i zapewnia potężny podmuch palącego płomienia – wystarczy załadować ją prawdziwym drewnem lub węglem drzewnym, nie ma nadmiaru popiołu do wyczyszczenia.

Czytaj  Przygotowanie trawników na lato

Dostępny od kwietnia – w sam raz na wielkanocne spotkania w ogrodzie! Co jest w zestawie? Piec do pizzy Ooni Karu. Kamienna deska do pieczenia. Podręcznik Ooni Karu i przewodnik Ooni Essentials z poradami i przepisami. Opanuj sztukę ognia z Ooni Karu – opalany prawdziwym drewnem lub węglem drzewnym, będziesz gotować autentyczną pizzę z pieca opalanego drewnem w dowolnym miejscu na zewnątrz w zaledwie 60 sekund!

Na najświeższą autentyczną pizzę Ooni jest odpowiedzią!

Ooni Karu Przenośny piec do pizzy opalany drewnem i węglem drzewnym Kod: 59 26 75 299,99 £ Rozmiar: 77 x 40 x 80 cm Waga: 12 kg Powierzchnia robocza: 33 x 33 cm Wysokość otwarcia: 99 mm Blacha do pieczenia z kordierytu 15 mm. Stal nierdzewna 430 szczotkowana, wzmocniona szkłem nylon.

Lekki, przenośny i wydajny

Ważący zaledwie 12 kg i ze składanymi nogami jest łatwy w transporcie i przechowywaniu, a ponadto ma moc i ciepło większego pieca opalanego drewnem. Korpus ze stali nierdzewnej jest izolowany włóknem ceramicznym, z wyjątkowo grubym kominkiem Ooni Kamień do pieczenia i opatentowany podgrzewacz płomienia dla maksymalnego utrzymywania ciepła, osiągając optymalną temperaturę do pieczenia w 15 minut z maksymalną temperaturą 500C (932F), idealną do pieczenia pizzy o rozmiarze do 13″.

Wykorzystaj w pełni swoją przestrzeń na zewnątrz w te Święta Wielkanocne

Wykorzystaj w pełni swój ogród, taras lub balkon w te Święta Wielkanocne, korzystając z naszej gamy mebli ogrodowych i akcesoriów. Od ławek po zestawy bistro, paleniska po piece do pizzy, hamaki po altany, a także oświetlenie słoneczne i niezbędne elementy rozrywki na świeżym powietrzu. Kupuj online i spraw, by Twoje dni w ogrodzie były wspaniałe!

Zobacz wszystkie produkty Suttons Outdoor Living

Przeglądaj nasze najnowsze wpisy na blogu, aby być na bieżąco z naszymi nowymi asortymentami, ofertami i ekskluzywnymi konkursami!

  • Pomidory, które zwalczają zarazę
  • Jak budować warstwy kolorów i zapachów w swoim ogrodzie
  • Wygraj nowe nasiona warzyw Suttons
  • Jak uprawiać śliwki i śliwki
  • Uatrakcyjnij swoje życie dzięki nowemu Chilli „Longhorn”
  • Czytaj  Poradnik uprawy morwy Charlotte Russe