Wygraj wycieczkę dla 2 osób do Kew Gardens

Aby uczcić premierę katalogu Suttons Gifts for Gardeners 2019, Suttons i Virgin Experience Days mają przyjemność zaoferować Ci szansa na wygranie wycieczki dla 2 osób do Kew Gardens z rejsem po Tamizie!

Suttons od wielu lat współpracuje z Virgin Experience Days, oferując swoim klientom wycieczki i doświadczenia związane z ogrodnictwem. Ostatnie dodatki do naszej oferty dni doświadczeń obejmują pszczelarstwo miejskie i degustację piwa miodowego, warsztaty terrarium z prosecco i zwiedzanie farmy chilli oraz degustację.

Dni doświadczenia to niezapomniane prezenty i są doskonałym wyborem dla przyjaciela lub krewnego, który ma wszystko (a ponieważ są oparte na kuponach, są też świetnym prezentem na ostatnią chwilę!)

Nagroda

Wybierz się na wycieczkę dla dwojga wzdłuż Tamizy z serca Londynu Traktem Królewskim króla Henryka VIII i ciesz się malowniczą podróżą do jednego z najpiękniejszych miejsc w Londynie podczas rejsu dla dwojga po rzece Kew Gardens.

Z Westminster Pier będziesz splatać się wzdłuż rzeki, mijając London Eye i Pałac Westminsterski, kierując się w stronę Kew Gardens. Przez śluzy i pod mostami zobaczysz Londyn z wyjątkowego punktu widokowego.

Wysiądź w Kew Gardens, aby zwiedzić to fantastyczne miejsce wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO, w którym znajduje się największa na świecie kolekcja żywych roślin. Królewskie Kuchnie, Palmiarnia, Ogród Różany, a nawet najmniejszy pałac w Wielkiej Brytanii czekają, aby je zobaczyć, gwarantując fantastyczny dzień pełen wyjątkowych atrakcji.

Co obejmuje?

  • Rejs krajoznawczy dla dwojga w jedną stronę, trwający 1 godzinę i 30 minut, z Westminster Pier do Kew Gardens
  • Zobacz Londyn z innej strony, płynąc wzdłuż Tamizy
  • Wejście dla dwojga do Kew Gardens
  • Zbadaj 326 akrów wpisanego na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO i największą na świecie kolekcję żywych roślin
  • Pakiet podarunkowy Experience zawierający spersonalizowany kupon i kartę z wiadomością

Otrzymasz kartę upominkową Virgin Experience Days, która będzie zawierała szczegółowe informacje o sposobie wykorzystania doświadczenia – będzie ważna przez 9 miesięcy od daty wystawienia.

Czytaj  Historia paczki z nasionami

Jak wejść

Aby wziąć udział, wystarczy odwiedzić stronę internetową konkursu i odpowiedzieć na pytanie dotyczące nowego katalogu Suttons Gifts for Gardeners 2019.

Zapisy trwają od soboty 30 listopada 2019 r. do niedzieli 15 grudnia 2019 r. włącznie.

Pełny regulamin znajduje się na stronie konkursu.