Wygraj wycieczkę dla 2 osób, aby zobaczyć holenderskie pola cebulowe w Keukenhof!

Holenderskie cebulki są bardzo poszukiwane na całym świecie, a większość cebulek sadzonych w ogrodach na całym świecie pochodzi z Holandii.

Uprawa cebul kwiatowych została wprowadzona do północnej Holandii przez zamożnych kupców z Haarlemu i Amsterdamu w XVI wieku. Od tamtej pory region Sandy między Leiden a Haarlem jest ośrodkiem uprawy cebul. Region ten obejmuje słynny ogród Keukenhof o powierzchni 70 akrów, którego 3500 różnych odmian kwitnących cebul przyciąga każdej wiosny tysiące turystów.

Dzięki wielopokoleniowemu doświadczeniu i absolutnie doskonałym warunkom uprawy w renomowanych regionach uprawy, niewielu może dorównać holenderskim hodowcom!

Wygraj wycieczkę dla 2 osób do Holandii

Aby wziąć udział w naszym fantastycznym konkursie i wygrać wycieczkę dla 2 osób do Holandii, w tym wizytę na polach cebulowych w Keukenhof, wystarczy odpowiedzieć na następujące pytanie:

Jak nazywa się słynna na całym świecie niebiesko-biała ceramika produkowana w Holandii?

Aby uzyskać szczegółowe informacje, odwiedź stronę www.suttons.co.uk/keukenhof, gdzie możesz zarejestrować się online i udzielić odpowiedzi.

Warunki

Konkurs trwa do 30.11.2019. Zwycięzca zostanie powiadomiony do 31.12.2019. Brak konieczności zakupu. Pełne warunki są dostępne online. Nie będzie oferowana żadna alternatywa gotówkowa. Przerwa dla 2 osób musi być zarezerwowana przed 31.01.2020.

Czytaj  Pościel budżetowa – Najważniejsze wskazówki dotyczące rozmnażania