Wspieranie Marie Curie poprzez uprawę żonkili

Suttons wspiera Marie Curie

Przez ostatnich kilka lat byliśmy bardzo dumni z tego, że wspieramy Marie Curie. 10% całej naszej sprzedaży cebul żonkila trafia na cele charytatywne, a dzięki Twojej pomocy udało nam się w zeszłym roku zebrać niesamowitą kwotę 10 000 funtów! Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na pomoc osobom nieuleczalnie chorym i ich rodzinom. Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim, którzy kupili nasze cebulki żonkili i nas wsparli.

W tym roku jesteśmy bardzo zadowoleni z ponownej współpracy z Marie Curie, przekazując 10% całej sprzedaży cebul żonkila. Po zebraniu w zeszłym roku 10 000 funtów, przy waszym wsparciu, mamy nadzieję, że w tym roku znowu uda nam się zebrać tyle samo.

Maria Skłodowska-Curie zapewnia opiekę i wsparcie osobom żyjącym z jakąkolwiek śmiertelną chorobą oraz ich rodzinom i wykonuje tę ważną pracę od ponad 65 lat. Tylko w zeszłym roku opiekowali się ponad 40 000 osób w całej Wielkiej Brytanii.

Kupując żonkile od Suttons, wspierasz również wspaniały cel. Marie Curie jest tutaj dla osób żyjących z nieuleczalną chorobą i ich rodzin. Marie Curie oferuje fachową opiekę, wskazówki i wsparcie, aby pomóc ludziom jak najlepiej wykorzystać czas, który im pozostał. Organizacja charytatywna ma dziewięć hospicjów Marie Curie w Wielkiej Brytanii, oferujących specjalistyczną całodobową opiekę oraz ponad 2000 pielęgniarek Marie Curie, które pracują dzień i noc w domach, zapewniając praktyczną opiekę i niezbędne wsparcie emocjonalne.

Rosnące żonkile

Dzięki różnym dostępnym rozmiarom, kształtom i kolorom istnieją rodzaje cebulek żonkili, które można zastosować w każdym miejscu w ogrodzie – w tym na rabatach, rabatach, pojemnikach, skalniakach iw trawie. Stanowią również wspaniały bukiet do każdego pomieszczenia w domu. Jesień to najlepszy czas na sadzenie cebul żonkila, ponieważ daje im czas na wypuszczenie nowych korzeni przed nadejściem zimy, a my mamy duży wybór, który nadaje się do każdej wielkości przestrzeni.

Czytaj  Nasze ulubione nowe nasiona warzyw na rok 2018

Poniżej znajduje się kilka naszych ulubionych produktów lub pełny asortyment znajdziesz tutaj. Dlaczego więc nie kupić sobie paczki cebul żonkili i pomóc nam osiągnąć nasz cel w wysokości 10 000 GBP.

 

Veneto – Nowa i dostępna wyłącznie w Suttons, Veneto została wybrana przez Marie Curie. Dzięki długiemu okresowi kwitnienia i pięknie ukształtowanym kwiatom ta odmiana jest idealna do doniczek i pojemników.

Kup paczkę 45 cebul Żonkila Veneto, a my przekażemy 5 funtów na rzecz Marie Curie.

Miniature Daffodil Patio Mix – Prawdziwy ulubieniec klientów. Ta cenna mieszanka karłowatych cebulek żonkila  zapewnia mnóstwo wiosennych kolorów na rabatach, obwódkach, w pojemnikach na patio lub naturalizowanych trawnikach… wybór należy do Ciebie!

Split Corolla Lemon Beauty – Jeśli szukasz czegoś innego, ta niezwykła odmiana w kształcie gwiazdy z pewnością przyciągnie wzrok. cytrynowożółte centra otoczone są śnieżnobiałymi płatkami zewnętrznymi.

153~

Tete-a-tete – Najlepiej sprzedająca się miniaturowa cebulka żonkila. Wytwarza ładne grona złocistożółtych kwiatów w kształcie trąbek, osadzonych na mocnych łodygach. Idealny do pojemników tarasowych.

.

Treglisson – Najwcześniej kwitnący żonkil. Ta kornwalijska odmiana kwitnie od stycznia i jest prawdopodobnie najlepszą, najbardziej wytrzymałą odmianą złotej trąbki ze wszystkich

Wesołość – ten silnie pachnący biały żonkil jest jedną z niewielu naprawdę słodko pachnących odmian, które można kupić, i ma też urocze kremowe podwójne kwiaty.

Jeśli masz pytania dotyczące nieuleczalnej choroby i szukasz wsparcia, Marie Curie jest tutaj, aby pomóc Tobie i Twojej rodzinie. Możesz zadzwonić na linię wsparcia Marie Curie pod numer 0800 090 2309 lub odwiedzić stronę mariecurie.org.uk/help. Możesz także odwiedzić stronę community.mariecurie.org.uk, aby dzielić się doświadczeniami i znaleźć wsparcie o każdej porze dnia i nocy.