Wspieranie Marie Curie poprzez uprawę żonkili

Suttons wspiera Marie Curie

Przez ostatnich kilka lat byliśmy bardzo dumni z tego, że wspieramy Marie Curie. 10% całej naszej sprzedaży cebul żonkila trafia na cele charytatywne, a dzięki Twojej pomocy udało nam się w zeszłym roku zebrać niesamowitą kwotę 10 000 funtów! Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na pomoc osobom nieuleczalnie chorym i ich rodzinom. Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim, którzy kupili nasze cebulki żonkili i nas wsparli.

W tym roku jesteśmy bardzo zadowoleni z ponownej współpracy z Marie Curie, przekazując 10% całej sprzedaży cebul żonkila. Po zebraniu w zeszłym roku 10 000 funtów, przy waszym wsparciu, mamy nadzieję, że w tym roku znowu uda nam się zebrać tyle samo.

Maria Skłodowska-Curie zapewnia opiekę i wsparcie osobom żyjącym z jakąkolwiek śmiertelną chorobą oraz ich rodzinom i wykonuje tę ważną pracę od ponad 65 lat. Tylko w zeszłym roku opiekowali się ponad 40 000 osób w całej Wielkiej Brytanii.

Kupując żonkile od Suttons, wspierasz również wspaniały cel. Marie Curie jest tutaj dla osób żyjących z nieuleczalną chorobą i ich rodzin. Marie Curie oferuje fachową opiekę, wskazówki i wsparcie, aby pomóc ludziom jak najlepiej wykorzystać czas, który im pozostał. Organizacja charytatywna ma dziewięć hospicjów Marie Curie w Wielkiej Brytanii, oferujących specjalistyczną całodobową opiekę oraz ponad 2000 pielęgniarek Marie Curie, które pracują dzień i noc w domach, zapewniając praktyczną opiekę i niezbędne wsparcie emocjonalne.

Rosnące żonkile

Dzięki różnym dostępnym rozmiarom, kształtom i kolorom istnieją rodzaje cebulek żonkili, które można zastosować w każdym miejscu w ogrodzie – w tym na rabatach, rabatach, pojemnikach, skalniakach iw trawie. Stanowią również wspaniały bukiet do każdego pomieszczenia w domu. Jesień to najlepszy czas na sadzenie cebul żonkila, ponieważ daje im czas na wypuszczenie nowych korzeni przed nadejściem zimy, a my mamy duży wybór, który nadaje się do każdej wielkości przestrzeni.

Czytaj  Słodki groszek – 10 powodów, dla których je kochamy

Poniżej znajduje się kilka naszych ulubionych produktów lub pełny asortyment znajdziesz tutaj. Dlaczego więc nie kupić sobie paczki cebul żonkili i pomóc nam osiągnąć nasz cel w wysokości 10 000 GBP.

 

Veneto – Nowa i dostępna wyłącznie w Suttons, Veneto została wybrana przez Marie Curie. Dzięki długiemu okresowi kwitnienia i pięknie ukształtowanym kwiatom ta odmiana jest idealna do doniczek i pojemników.

Kup paczkę 45 cebul Żonkila Veneto, a my przekażemy 5 funtów na rzecz Marie Curie.

Miniature Daffodil Patio Mix – Prawdziwy ulubieniec klientów. Ta cenna mieszanka karłowatych cebulek żonkila  zapewnia mnóstwo wiosennych kolorów na rabatach, obwódkach, w pojemnikach na patio lub naturalizowanych trawnikach… wybór należy do Ciebie!

Split Corolla Lemon Beauty – Jeśli szukasz czegoś innego, ta niezwykła odmiana w kształcie gwiazdy z pewnością przyciągnie wzrok. cytrynowożółte centra otoczone są śnieżnobiałymi płatkami zewnętrznymi.

153~

Tete-a-tete – Najlepiej sprzedająca się miniaturowa cebulka żonkila. Wytwarza ładne grona złocistożółtych kwiatów w kształcie trąbek, osadzonych na mocnych łodygach. Idealny do pojemników tarasowych.

.

Treglisson – Najwcześniej kwitnący żonkil. Ta kornwalijska odmiana kwitnie od stycznia i jest prawdopodobnie najlepszą, najbardziej wytrzymałą odmianą złotej trąbki ze wszystkich

Wesołość – ten silnie pachnący biały żonkil jest jedną z niewielu naprawdę słodko pachnących odmian, które można kupić, i ma też urocze kremowe podwójne kwiaty.

Jeśli masz pytania dotyczące nieuleczalnej choroby i szukasz wsparcia, Marie Curie jest tutaj, aby pomóc Tobie i Twojej rodzinie. Możesz zadzwonić na linię wsparcia Marie Curie pod numer 0800 090 2309 lub odwiedzić stronę mariecurie.org.uk/help. Możesz także odwiedzić stronę community.mariecurie.org.uk, aby dzielić się doświadczeniami i znaleźć wsparcie o każdej porze dnia i nocy.