Suttons wspiera Cancer Research UK

Dzisiaj, 4 lutego 2016 r., przypada Światowy Dzień Walki z Rakiem, a Suttons dokłada wszelkich starań, aby wesprzeć Cancer Research UK poprzez specjalnie wyselekcjonowaną gamę nasion. .

Cancer Research UK stwierdza, że ​​„Jedna na dwie osoby urodzone w Wielkiej Brytanii po 1960 roku zostanie zdiagnozowana w ciągu swojego życia na jakąś formę raka, ale dzięki postępom w badaniach, które zmieniły życie w ciągu ostatnich 40 lat, przeżycie podwoiło się”.

Kilka interesujących faktów ze strony Cancer Research UK:

– Około 3400 przypadków raka w Wielkiej Brytanii każdego roku można by zapobiec, pozostając aktywnym.
– Intensywne ogrodnictwo liczy się jako umiarkowana aktywność
– Zdrowsze diety mogą pomóc w zapobieganiu 1 na 10 nowotworów.
– Owoce i warzywa są ważnym elementem zdrowej diety i mogą wpływać na ryzyko wystąpienia niektórych rodzajów raka, takich jak rak jamy ustnej i gardła.
– Wybieraj owoce i warzywa w różnych kolorach, aby włączyć do swojej diety szeroką gamę witamin i minerałów. Chemikalia, które nadają tym pokarmom ich kolor, często są tymi samymi, które są dobre dla ciebie.

Tak więc ogrodnictwo i uprawa dużej ilości świeżych owoców i warzyw może odegrać swoją rolę w utrzymaniu naszego zdrowia.

W Suttons zaprojektowaliśmy specjalną gamę nasion warzyw i kwiatów z 25 pensami ze sprzedaży każdego opakowania promocyjnego, które trafia do Cancer Research UK. Nasiona wybrane do tej serii są dość łatwe do wysiewu i uprawy, a szczegółowe wskazówki są wydrukowane na odwrocie każdego opakowania.

Asortyment nasion warzyw do badań nad rakiem

Asortyment obejmuje łącznie 15 różnych opakowań, jednak każde opakowanie zawiera 2 odmiany. Pomaga to poszerzyć gamę witamin i minerałów, a także gamę kolorów. Na przykład pakiet Mangetout Pea zawiera zarówno odmiany Shiraz, jak i Oregon, dzięki czemu wytworzy zarówno ciemnofioletowe, jak i żywe zielone strąki. Atrakcyjne, smaczne i zdrowe!

Czytaj  Zacznij planować swoje zimowe warzywa

Aby zobaczyć pełny asortyment nasion warzyw Cancer Research UK, kliknij tutaj.

 

 

 

 

Asortyment nasion kwiatów badań nad rakiem

Zgodnie z kolorystyką Cancer Research UK asortyment nasion kwiatów obejmuje spektrum białych i różowych kwiatów. Niektóre pojedyncze kwiaty zawierają zarówno różowe, jak i białe, na przykład pięknie pachnący Lupinus Avalune Candy Cane, podczas gdy inne pakiety zawierają kwiaty w obu kolorach, takie jak Sweet Pea Honeydew..

Aby zobaczyć pełny asortyment nasion kwiatów Cancer Research UK, kliknij tutaj

 

Pamiętaj, 25 pensów z każdego zakupionego pakietu trafi prosto do Cancer Research UK