Suttons przynosi wirtualną inspirację RHS Chelsea!

Patrząc wstecz na wirtualną RHS Chelsea 2021

Ponieważ pokaz kwiatów RHS Chelsea został przeniesiony na wrzesień tego roku, Virtual RHS Chelsea 2021 trwał od 17 do 21 maja, zapewniając wiosenną dawkę cyfrowych inspiracji ogrodowych, których wszyscy pragniemy.

W miarę rozpoczynania się sezonu przesłanie Virtual RHS Chelsea było skierowane do wszystkich: „Wyjdź i ogrodź”. Wydarzenie online oferuje najlepsze porady ogrodnicze od ekspertów ds. ze wspaniałych ogrodów pokazowych.

Pokaż Garden Sensations

Czy wiedziałeś…

W niedawnej ankiecie Suttons przeprowadzonej wśród 77 blogerów ogrodniczych, 67% respondentów uważa, że ​​„Best Show Garden” jest najważniejszą kategorią na Chelsea Flower Show!

Virtual RHS Chelsea rzucił okiem na to, czego można się spodziewać po Show Gardens we wrześniu. Ciężka praca trwa za kulisami, ponieważ projektanci planują stworzyć wspaniałe ogrody, aby zachwycić publiczność Chelsea.

Dzięki zapierającym dech w piersiach projektom wykorzystującym innowacyjne materiały i wspaniałym kwiatom u szczytu doskonałości, to jasne, że wszyscy możemy cieszyć się ucztą dla zmysłów w ogrodach „Show”, „Artisan” i „Sanctuary”. Oto niektóre z naszych najważniejszych wydarzeń.

Kategoria rzemieślnicza

Polne kwiaty zajmują centralne miejsce w Ogrodzie psów przewodników, świętując 90. rocznicę współpracy pierwszych czterech psów przewodników z emocjonującym ogrodem, który opowiada historię i nawiązuje do lat 30. XX wieku.

Rodzime brytyjskie kwiaty – mieszanka doniczek tarasowych
Suttony

Blue Diamond Forge Garden odtworzy ducha The Forge w Branscombe w hrabstwie Devon, który był w ciągłym użyciu od wieków. Naturalny las stanowi tło dla kuźni z drzewami, w tym drzewami owocowymi, stłoczonymi na krawędziach.

Pokaż kategorię ogrodu

Ogród Florence Nightingale: Święto współczesnego pielęgniarstwa będzie wyimaginowanym ogrodem na dziedzińcu nowego szpitala. Mija 200 lat od narodzin Florence Nightingale i ma na celu zwrócenie uwagi na kluczową rolę pielęgniarek we współczesnej opiece zdrowotnej poprzez temat „wychowanie przez naturę”. Ten regenerujący ogród obejmuje naturalistyczne nasadzenia i stylizowany ogród leśny. Aby uzyskać podobny efekt, wypróbuj naszą gamę żarówek naturalizujących.

Czytaj  Wielcy Brytyjczycy odrastają – Zgłoszenia i zwycięzcy!

Yeo Valley Organic Garden zapewni wrażenia pełne natury, z roślinami znalezionymi w rodzinnym ogrodzie ekologicznym firmy w Somerset. Zaprojektowany, aby pielęgnować zdrowie gleby, różnorodność biologiczną, owady zapylające i inne pożyteczne zwierzęta, z otwartą wieloletnią łąką i lasami, na których znajdują się drzewa owocowe i kwitnące, takie jak niesplik, pigwa, a także rodzime gatunki, takie jak leszczyna i głóg.

Ogrody sanktuarium

Finding Our Way: An NHS Tribute Garden będzie uczczeniem NHS i nieustannej opieki, jaką jego personel zapewnił podczas pandemii koronawirusa.

Z pięknym baldachimem drzew, wodą i sadzonkami, zakotwiczonymi przez Acer griseum, Rosa ‘Phyllis Bide’ i R. glauca, zapewni wciągające wrażenia.

Zrównoważone Produkty Ogrodnicze Roku

W tym roku firma RHS Chelsea ustanowiła nagrodę „Zrównoważone produkty ogrodnicze roku”, w ramach której wiodące produkty są oceniane na podstawie kryteriów uwzględniających ich ekologiczne właściwości.

Zwyciężyła Ocean Plastic Pots – doniczki wykonane ze zużytych lin i sieci rybackich, wyprodukowane w Wielkiej Brytanii.

Jeśli zależy Ci na dokonywaniu bardziej zrównoważonych wyborów, oferta doniczek Made In Holland z recyklingu i nadających się do recyklingu to atrakcyjny wybór do domu i ogrodu.

A może wypróbujesz ten nagrodzony przez Chelsea kompostownik?

Wszystkie produkty z krótkiej listy, w tym toaleta kompostująca, doniczki na rośliny i innowacyjny system zielonych ścian, zostaną zaprezentowane na wystawie RHS Chelsea Flower Show we wrześniu.

Uruchomienie zielonego baldachimu królowej

Ta wyjątkowa kampania sadzenia drzew, The Queen’s Green Canopy, rozpoczęła się na cześć 70 lat służby królowej dla narodu. Publiczność, szkoły, korporacje i grupy zostaną zaproszone do sadzenia drzewa od października 2021 r. z okazji Platynowego Jubileuszu Jej Królewskiej Mości w 2022 r.

Oczekuje się, że lista zalecanych gatunków rodzimych zostanie opublikowana jeszcze w tym roku. W międzyczasie sprawdź odmiany drzew i żywopłotów Suttons w poszukiwaniu inspiracji!

Chelsea we wrześniu – czego się spodziewać

Czytaj  Jak budować warstwy kolorów i zapachów w swoim ogrodzie

Ponieważ Virtual RHS Chelsea dobiega końca, emocje rosną, ponieważ ogrodnicy w kraju przewidują, jak RHS Chelsea 2021 będzie wyglądać w nowym miesiącu wrześniu.

Przynosząc chwilę, aby inni mogli zabłysnąć!

Hodowcy podejmują wyzwanie, aby sprowadzić do Chelsea to, co najlepsze z wrześniowych roślin, oferując możliwość odkrywania i zabawy zupełnie nową paletą, przynosząc ze sobą świeżą kwiatową ucztę, dając szansę zabłysnąć całemu mnóstwu różnych roślin.~153 ~

Chelsea we wrześniu z pewnością będzie wyjątkowa, ponieważ rośliny te zajmą swoje miejsce w tym wyjątkowym jesiennym doświadczeniu Chelsea – czy to w wyróżniających się projektach ogrodowych, czy w linii Plant of the Year 2021.

Zobacz nominowanych Suttons RHS Chelsea

Jeśli przegapiłeś coś związanego z Virtual RHS Chelsea, sprawdź nasze strony poniżej, aby uzyskać wszystkie potrzebne informacje!

Kliknij tutaj, aby wyświetlić naszą stronę główną Chelsea

Roślina Roku 2021

Produkt Roku 2021

Informacja prasowa

Mamy nadzieję, że podobała Ci się nasza wspaniała oferta produktów i zdjęć. Przeglądaj nasze najnowsze wpisy na blogu, aby być na bieżąco z naszymi inspirującymi obrazami, nowymi asortymentami, ofertami i ekskluzywnymi konkursami!

  • Pomidory, które zwalczają zarazę
  • Jak budować warstwy kolorów i zapachów w swoim ogrodzie
  • Wygraj nowe nasiona warzyw Suttons
  • Jak uprawiać śliwki i śliwki
  • Uatrakcyjnij swoje życie dzięki nowemu Chilli „Longhorn”