Nowe rośliny Suttons 2021 – Suttons przedstawia NOWE zachwycające krzewy!

Suttons wprowadza wybór imponujących krzewów do swojej 3-litrowej gamy na rok 2021, wprowadzając ekscytujące i markowe- new, które prezentują najnowsze osiągnięcia hodowlane. Istnieją kwiaty zarówno ogromne, jak i spektakularne, ciężko pracujące, aby zapewnić powtarzające się kwitnienie i długotrwałe kwitnienie w szeregu pięknych kolorów, idealnych do oszałamiających ekspozycji w wyróżniającym się letnim ogrodzie.

Krzaki Raz Widziane Nigdy Nie Zapomniane!

Suttons wprowadza na rynek zupełnie nowy Escallonia Showstopper!

Ten przełomowy produkt łączy w sobie najnowsze osiągnięcia hodowlane, których efektem jest totalny pogrom, biorąc kwiaty od Pink Elle – który sam w sobie zmienia reguły gry – w połączeniu z wyjątkowym pokrojem oznacza, że ​​Escallonia Showstopper jest jedyną, która posiada te rodzaje kwiatów na kopcowej roślinie swego rodzaju.

Kod: 20 01 36 16,991 £ x 3 LKwiaty: czerwiec, lipiec i wrzesień

Najnowsza hodowla łączy bajeczny kolor i formę!

Zdumiewające wprowadzenie, które obejmuje większe, bardziej wyróżniające się kwiaty niektórych z najnowszych hodowli tego rodzaju z krzaczastą, zwartą i prawie tworzącą kopce odmianą, tworzącą wspaniałe kopuły o letnim kolorze. Głęboki róż przechodzący w jasnoróżowy w środku każdego z małych kwiatów, które tworzą duże kule kwiatów w wielu miejscach wzdłuż łodygi, tworząc prawdziwy „Showstopper”.

Różowy, by pszczoły mrugały!

Pszczoły i motyle spędzą godziny zanurzając się i nurkując aż do zawrotów głowy wśród obfitości pięknych różowych kwiatów, które są tutaj oferowane. Szczęśliwa postawiona w pełnym słońcu Escallonia zajmie pierwszorzędne miejsce na rabatach i obwódkach, a także stworzy równie efektowną dekorację w doniczce, którą można wyeksponować na tarasie.

Pobierz pakiet informacji prasowych dla Escallonia Showstopper

Rozmiar ma znaczenie!

Suttons nie mógł się oprzeć przedstawieniu tego wspaniałego krzewu Hortensja Pan. Herkules do zasięgu. Większe niż życie, ta piękność pęka w szwach od spektakularnych, ogromnych kwiatów, tworząc pokaz kwiatów jak żaden inny, aby stworzyć oszałamiającą funkcję w letnich ogrodach w tym roku.

Czytaj  Selecting Seeds with Life pod numerem 27

Kod: 20 01 26 19,991 £ x 3LKwiaty: od lipca do września

Bohater stada

Nazwany na cześć legendarnego greckiego bohatera Herkulesa, ten wyjątkowy krzew pokazuje swoją siłę zarówno pod względem wielkości, jak i trwałości. Podobnie jak jego imiennik, wytrzyma próbę we wszystkich warunkach, będąc szczęśliwym w słońcu lub w cieniu i pokaże, jak jest niezłym spektaklem w każdym ogrodzie. Co więcej, można ich używać jako kwiatów ciętych i tworzyć wspaniałe dekoracje w wazonie w całym domu.

Największy, jaki kiedykolwiek widzieliśmy!

Kwitnie, abyś się zatrzymał i gapił, nie tylko duże, są naprawdę duże i całkowicie wspaniałe! Jej ogromne, spektakularne pióropusze pękają w szwach od dużych, delikatnie cieniowanych zielonych kwiatów, od których hortensja „Hercules” wzięła swoją nazwę, dorastając do 40 cm każdy – największy, jaki kiedykolwiek widzieliśmy!

Pobierz pakiet informacji prasowych dla Hydrangea Hercules

Inne nowe, zachwycające krzewy to …

Wygląd Wisteria bez Pracy!

Buddleja dav. Wisteria Lane to krzew motyli, zarówno rzadki, jak i pachnący. Jej długie, płaczące kwiaty przyciągną uwagę motyli i zazdrosnych oczu wszystkich twoich sąsiadów!

Kod: 20 01 23 17,991 £ x 3 LKwiaty: od lipca do października

Płaczący cud!

Ten nowy i wciąż dość rzadki krzew motyla ma naprawdę długie kwiaty w kształcie wisiorków, które osiągają długość do 50 cm i zwisają z gałęzi jak wisteria. Uchwycenie wspaniałego wyglądu kwiatu glicynii, ale bez pracy, która się z tym wiąże – ten krzew to krzew o bezproblemowej filozofii, który nie będzie trudny do przycinania ani zarządzania.

Wszechstronny i łatwy w obsłudze

Wszechstronny krzew, dobrze rosnący w słońcu lub w cieniu, o stosunkowo zwartej formie, może być uprawiany w dużej doniczce na tarasie, zapewniając samodzielną funkcję, ale świetnie wygląda również w mieszanej obwódce lub może być używany do tworzenia nieformalny ekran.

Czytaj  Jak uprawiać owoce i warzywa na tarasie

Przynosi nagrodę za motyle i pszczoły

Pachnące miodem i dobrze wyglądające, któż mógłby się oprzeć? Z pewnością brzmi to wspaniale, gdy przyciągasz do swojego ogrodu wiele gatunków motyli i pszczół.

Pobierz pakiet informacji prasowych dla Buddleja dav. Wisteria Lane

Dawanie przedstawienia!

Po nominacji do nagrody Roślina Roku 2019 na Chelsea Flower Show, Weigela flor. Picobella Rosa to zdecydowanie jedna z tych, które warto dodać do swojej listy życzeń w letnim ogrodzie. Ten ogłuszacz naprawdę robi niezłe show, jak widać poniżej!

Kod: 20 01 34 17,991 £ x 3 LKwiaty: od maja do października

Uderzające liście i kwiaty!

Kompaktowa i urocza odmiana z kombinacją delikatnych zielonych liści i gorących różowych kwiatów w kształcie trąbek, Weigela flor. Picobella Rosa jest bardzo efektownym dodatkiem do ogrodu lub może być używana jako kwiat cięty w domu. Dobrze rosnąca w słońcu lub w cieniu, idealna na przód rabaty lub do doniczki w zacienionym miejscu.

Naprawdę ciężko pracujący!

Przy maksymalnym wysiłku, ten krzew jest naprawdę pracowity, a nagrodą jest powtarzające się kwitnienie, przynoszące obfitość bajecznych kwiatów przez wiele miesięcy. Bez przerwy, program trwa od maja do października, zapewniając całe 6 miesięcy wspaniałego kwitnienia.

Wszystkie nowe, zachwycające krzewy są już dostępne do zamówienia online.

Pobierz pakiet informacji prasowych dla Weigela flor. Picobella Rosa

Jeśli szukasz nowych odmian roślin kwiatowych i efektownych krzewów do swojego ogrodu, dobrze trafiłeś! Każdego roku doświadczeni hodowcy Suttons wprowadzają do naszej oferty wiele nowych – często nagradzanych – roślin kwiatowych, z gwarancją jakości. Przeglądaj nasze nowe odmiany i wyhoduj coś nowego!

Zobacz wszystkie nowe rośliny kwiatowe

Kliknij tutaj, aby wypełnić nasz formularz kontaktowy