Suttons sprawia, że ​​wieczory filmowe skwierczą ‘n’ Pop ze Snobaby Sweet Corn

Niech śpi, niech śpi… przytnij to do małego albo pozwól Snobaby urosnąć!

Suttons wprowadza bardzo wszechstronną odmianę Sweet Corn Seeds Snobaby F1 do swojego asortymentu nasion na rok 2021!

Ta przepyszna uprawa ma podwójne zastosowanie: „przyciąć ją na małą skalę” i wykorzystać jako małe odciski lub „pozwolić jej rosnąć”, aż osiągną dojrzałe kolby, idealne do zrobienia własnego domowego popcornu!

Więc ugotuj burzę w swojej kuchni i spraw, by wieczory filmowe skwierczały i POP dzięki Sweet Corn „Snobaby” F1!

Idealny prezent walentynkowy na 2021 r. Twoja ukochana być może będzie musiała kupić popcorn w tym roku 14 lutego, ale zasiej go w tym sezonie i obserwuj, jak Twoja słodka kukurydza i twoja miłość rosną, w sierpniu będziesz przytulać się na kanapie razem, oglądając ulubiony film romantyczny, jedząc garściami domowej roboty popcorn!

Kod: 18 02 08 3,99 £ Siew: od połowy kwietnia do połowy czerwca

Najszczęśliwszy w pełnym słońcu, Snobaby Sweet Corn F1 jest idealny na grządki warzywne i obwódki, a także łatwy w uprawie. Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się przyciąć je jako mini kukurydzę, czy pozwolisz im dojrzeć do pełnego rozmiaru, będziesz miał mnóstwo do wykorzystania, ponieważ każda roślina wytwarza 4-5 kolb każda!

Pozwól im urosnąć i zobaczyć „sno”!

Suttons przewiduje, że w 2021 r. w kuchniach całego kraju pojawi się dużo „Sno”!

Po prostu zasiej i wyhoduj, a następnie przytnij i POP!

Gdy dojrzeją i osiągną około 20 cm, kolby Snobaby są idealne do produkcji popcornu!

Można je następnie wysuszyć – słoneczny parapet jest idealnym miejscem do pozostawienia ich, aż ziarna stwardnieją. Po prostu umieść suszone kolby w plastikowej torbie w kuchence mikrofalowej, a kukurydza dosłownie wyskoczy z kolby, zapewniając pyszną miskę najświeższego puszystego popcornu!

Czytaj  Lepsze Begonie & Większa pościel

W takim razie pozostaje tylko zdecydować, jak to osiągnąć!

Postaw na prostotę i niską zawartość kalorii z lekką odrobiną soli lub eksperymentuj i twórz własne zwariowane smaki, oto kilka, które możesz wypróbować…

Chilli i limonka, sól i czarny pieprz, papryka lub rozmaryn, jakkolwiek zdecydujesz się zjeść swoją, jest mnóstwo zabawy. Duże dzieci, małe dzieci i kochające się pary pokochają angażowanie się w ten proces, podczas gdy wieczory filmowe będą wyjątkowe i całkowicie przepyszne!

Przytnij snobkę do małego rozmiaru, aby wieczory filmowe skwierczały!

Crop Snobaby Sweet Corn F1, choć mały i delikatny jak małe odciski, ma idealną wielkość do użycia w całości, dodając słodyczy i chrupkości do całej gamy potraw, od inspirowanych kuchnią azjatycką curry po skwierczące smażone potrawy. Ponieważ jest łatwy do przygotowania i łatwy do przyrządzenia, a także kolorowy i zdrowy, to po prostu posiłek na gorącą sobotnią kolację. Zbieraj miniaturowe kolby regularnie, przed zapyleniem, aby wspierać dalszą produkcję kolb mini lub pozostaw je do spęcznienia, jeśli chcesz mieć kolby do wystrzelenia.

Przytul się na kanapie – stopy do góry… film włączony… i ciesz się!

Pobierz pakiet informacji prasowych dla Snobaby Sweet Corn

Zobacz wszystkie nowe nasiona warzyw

Kliknij tutaj, aby wypełnić nasz formularz kontaktowy