Suttons and Burncoose Nurseries

Suttons jest bardzo zadowolony, że nawiązał współpracę z wielokrotnie nagradzanymi żłobkami Burncoose z siedzibą w Kornwalii. Dzięki temu rozwiązaniu klienci Suttons mają teraz dostęp do szerokiej gamy krzewów, drzew, roślin zielnych i ozdobnych firmy Burncoose. Asortyment obejmujący 4000 wczesnych odmian! I oczywiście jest to dodatek do już szerokiej oferty oferowanej przez Suttons. Kupowanie roślin w zaciszu własnego domu nigdy nie było łatwiejsze ani przyjemniejsze.

Burncoose to tradycyjna szkółka, należąca do tego samego właściciela, co znane Caerhays Castle Gardens i stąd pochodzi wiele rzadkich i niezwykłych oferowanych roślin. Wiele z tych roślin posiada nagrody, takie jak RHS Award of Garden Merit.

Ta nowa, szeroka gama dojrzałych, dobrze ugruntowanych roślin doniczkowych jest już dostępna na zamówienie, a większość z nich jest dostarczana w ciągu 14 do 21 dni. A jako oferta wstępna dajemy oszczędność 20 GBP, jeśli kupisz dowolne 3 rośliny z gamy szkółek Burncoose. Rośliny objęte tą ofertą są wyraźnie oznaczone na naszej stronie internetowej.

Jako degustator oto tylko mały wybór ze wspaniałej gamy dostępnych roślin:

Trójkolorowy kamelia
Ten typ japonica, zdobywca nagrody RHS Award of Garden Merit, ma półpełne płatki poprzetykane różem i czerwienią. Potrzebuje gleby kwaśnej.

Ceanothus Błękitny kopiec
Motyle i pszczoły pokochają Cię za umieszczenie tej żywej niebieskiej rośliny w swoim ogrodzie. Zimozielona i mrozoodporna, czego nie lubić?

Cytisus x Praecox Allgold
Obficie kwitnąca ze złocistożółtymi kwiatami Cytisus zakwitnie późną wiosną i jest kolejną rośliną uwielbianą przez owady zapylające.

Królowa Burgundii Leptosperrmum
Ta wspaniała wiecznie zielona roślina ma brązowe liście i piękne czerwone podwójne kwiaty

Możesz więc przejrzeć naszą stronę internetową i zobaczyć, która z tej ekscytującej gamy szkółek Burncoose najlepiej pasuje do Twojej działki.

Pamiętaj, kup dowolne 3 rośliny oznaczone przez Burncoose Nurseries i zaoszczędź 20 GBP. Ale pospiesz się, ta oferta nie będzie trwała wiecznie!

Czytaj  Najlepsze porady ekspertów na temat uprawy papryczek chilli