Stacks of Flavour

Nasza ekscytująca nowa seria Stacks of Flavour właśnie została wprowadzona na rynek. Zaprojektowane we współpracy z Jamesem Wongiem, nasze piękne rustykalne spersonalizowane skrzynki są idealne do stworzenia mini ogrodu warzywnego na balkonie, w ogrodzie na dachu lub małym patio. Co jest takiego dobrego w skrzyniach Stacks of Flavour?

  • Można je układać jeden na drugim, dzięki czemu z czasem możesz stworzyć super wydajny ogród
  • Są doskonałej jakości, więc dadzą ci lata wiernej służby
  • Można je spersonalizować z jednej strony za pomocą wybranej wiadomości

Skrzynie

 

 

 

 

 

 

Darmowa personalizacja
Po prostu daj nam znać, jakie sformułowanie chcesz, a bezpłatnie spersonalizujemy Twoją skrzynkę. Możemy pisać zarówno małymi, jak i dużymi literami, maksymalnie do 20 znaków/spacji na listwę.

Zbiory
Na dobry początek stworzyliśmy 7 kolekcji nasion i roślin, które idealnie nadają się do uprawy w skrzynkach. Jeśli wolisz „iść sam”, kliknij tutaj, aby wyświetlić listę innych przedmiotów, które będą dobrze działać.

Szybkie Liście – Gotowe do zbioru w zaledwie 3 tygodnie, te świeże liście sałaty urozmaicą Twoje posiłki. Im więcej będziesz ciąć, tym więcej liści będzie rosło.

Pizza box – Łączy pierwszy w pełni odporny na zarazę pomidor, Crimson Crush, z roślinami bazylii i oregano. Idealne do makaronów, sosów, sałatek, kanapek i oczywiście pizzy!

Some Like It Hot – Dwie papryczki chilli, Jalapeno i Paper Lantern, w połączeniu z pikantną mieszanką sałatek liściastych sprawią, że będzie to gorący faworyt. Idealny jako prezent dla mężczyzny w Twoim życiu, zwłaszcza z darmową personalizacją.

Over the Rainbow – Udowodniono, że kolorowe jedzenie jest równie zdrowe, co atrakcyjne i kuszące. Tutaj masz Beetroot Rainbow, Carrot Rainbow i Chard Bright Lights. Mogą być wymagane okulary przeciwsłoneczne!

Dni Sałatek – Regularne wysiewanie zapewni, że już nigdy nie będziesz musiał kupować plastikowej torby z plastikową sałatką z supermarketu. Twoje chrupiące domowe zbiory będą obejmować sałatkę Cos Mix, szczypiorek Shimonita i Radish Jolly.

Czytaj  Jak uprawiać radicchio – ozimą uprawę

Strawberry Fields – Naprawdę mogą być „na zawsze” z ciągłą dostawą słodkich soczystych truskawek od lipca do października.

Ziołosmak! – Niezbędny składnik wielu dań zioła zebrane prosto z własnej skrzynki będą świeże i doskonałe. Urocze rośliny ziół w spersonalizowanej skrzynce będą idealnym prezentem dla kucharza w Twoim życiu.

Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na zakup kolekcji, czy pustej skrzynki, pamiętaj o dołączeniu darmowej personalizacji, a otrzymasz idealny prezent.