Rozjaśnij swój ogród dzięki naszym ofertom wielkanocnym

Uwielbiamy tę porę roku w Suttons… bałwany się roztopiły, słońce wraca do nas i nadszedł czas, aby zakochać się w naszych ogrodach. Wielkanoc wprawiła nas w nastrój, by rozjaśnić nasze przestrzenie na świeżym powietrzu jak największą ilością kolorów, a nasze oferty specjalne pomogą wam zrobić to samo. Niezależnie od tego, czy masz ochotę na radosne czerwienie i róże, czy marzycielskie odcienie fioletu, nasze oferty wielkanocnego ogrodnictwa zawierają wszystko, czego potrzebujesz, aby stworzyć swój idealny ogród tej wiosny.

Wielkanocne Byliny

~152 ~ 29,99 £ za 15 bylin doniczkowych ~ 153 ~

Nasz pakiet ogrodowy o powierzchni 1 metra kwadratowego kosztuje teraz tylko 29,99 GBP i zawiera wybór 15 pięknych bylin doniczkowych. Każde opakowanie zawiera Erysimum Bowles-Mauve, Armeria Maritima Ballerina Red, Armeria Ballerina White, Armeria Ballerina Purple Rose i Verbena Bonariensis (po 3 sztuki). Ta paczka wieloletnich roślin to łatwy sposób na powitanie różnorodnych kwiatów i kolorów w swoim ogrodzie.

Mieszane Pelargonie

10£ za 40 roślin czopowych

Jeśli nie możesz się doczekać, aby powitać owoce (lub kwiaty) całego czasu spędzonego w ogrodzie w te Święta Wielkanocne, te mieszane pelargonie zakwitną w czerwcu. Ten wybór 40 roślin wtykowych zawiera wszystkie klasyczne kolory pelargonii i wiele atrakcyjnie podzielonych na strefy listowia. Niezbędne podczas remontu ogrodu, te ładne korki kosztują tylko 10 GBP na okres wielkanocny (zamiast 15,98 GBP).

Wielkanocne Zioła

~152 ~ 25,00 £ za 10 roślin ziołowych i sadzarkę ~ 153 ~

Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym hodowcą ziół, czy też od lat obiecujesz sobie, że będziesz uprawiać własne, nadszedł czas, aby zaopatrzyć się w wybór naszych ulubionych. Nasz wybór 10 starannie dobranych roślin ziołowych jest dostarczany z bezpłatną doniczką, która pomoże Ci uprawiać zioła, które można uprawiać w ogrodzie lub w doniczkach na tarasie. Mówimy, że za jedyne 25,00 GBP w te Święta Wielkanocne, tej wiosny odkop te inspirowane ziołami książki kucharskie i doświadcz radości z uprawy własnych.

Czytaj  Jak uprawiać drzewa figowe

Roseliie

3,99 £ za 2 żarówki

Jest tylko jedna rzecz lepsza niż jasna, piękna lilia, a jest to lilia pozbawiona pyłków! Nasze cebulki Roselily są w ten weekend za pół ceny za jedyne 3,99 GBP za 2 cebulki, a ich podwójne kwiaty są wspaniałe. Wybierz spośród Isabelli, Eleny lub Corolli, a gdy nadejdzie lipiec i sierpień, zostaniesz potraktowany lekkim zapachem, który unosi się w całym ogrodzie. A jeśli zmagasz się z alergiami, te bezpyłkowe piękności oznaczają, że nie pociągają nosem, gdy kwitną…