Roślina truskawek, która ciągle daje

Nareszcie nadszedł sezon na truskawki i śmietanę, a my mamy idealną roślinę dla tych z Was, którzy kochają deserowe miseczki być pełne przez całe lato. Nasze neutralne w ciągu dnia sadzonki truskawek dają owoce przez całe lato i jesień, a my uwielbiamy fakt, że im więcej zbierzesz, tym więcej będziesz mieć.

Rośliny truskawek

Podczas gdy tradycyjne sadzonki truskawek owocują tylko w czerwcu, ta wyjątkowa odmiana jest niewrażliwa na długość dnia, więc będzie produkować pyszne czerwone truskawki aż do końca września (lub dopóki pogoda będzie ładna)– mniam.~ 153~

Co więcej, nasze neutralne w ciągu dnia rośliny truskawek są tak samo piękne, jak owocne, więc możesz wybierać spośród ciemnoróżowych, bladoróżowych i białych kwiatów, które przez całe lato będą stanowić ozdobny punkt zaczepienia na Twoim tarasie.

Tak więc, jeśli planujesz organizować przyjęcia w ogrodzie i spotkania na świeżym powietrzu w przyszłym lecie, będziesz mógł serwować truskawki z domowej uprawy, z których będziesz dumny, i jednocześnie prezentować swoje wyjątkowe rośliny.

Pomyśl tylko, jak zachwyceni będą twoi przyjaciele, gdy będziesz produkować miskę po misce soczystych truskawek z własnego ogrodu…

W dobrych truskawkach jest coś, co smakuje jak lato, a te sprytne rośliny produkują jaskrawoczerwone truskawki o słodkim truskawkowym smaku. Wszystko, co musisz zrobić, to wybrać swoje rośliny (lub zdecydować się na naszą kolekcję 18 super wtyczek).

Rośliny te świetnie nadają się również do pojemników, więc jeśli nie masz dużo miejsca w ogrodzie lub na tarasie, nadal możesz cieszyć się satysfakcją z uprawy własnych owoców. Twoje rośliny powinny szybko się ukorzenić tego lata, więc możesz zobaczyć garść owoców w tym roku i możesz spodziewać się obfitości wspaniałych brytyjskich truskawek już następnego lata.

Kolekcja neutralnych truskawek w ciągu dnia

Kolekcja 18 superwtyczek zawiera po 6 z każdej odmiany:

Czytaj  Przewodnik po uprawie drzew morelowych, brzoskwiniowych i nektaryn

F1 Delizz – nasz pierwszy zwycięzca truskawek AAS

F1 Toscana- o pięknych ciemnoróżowych kwiatach

F1 Frisan – z tymi delikatnymi bladoróżowymi kwiatami