RHS Rosemoor Flower Show sierpień 2017

RHS Rosemoor organizuje swój pierwszy oficjalny pokaz kwiatów w nadchodzącym sierpniu. Niezależnie od tego, czy masz szczęście mieszkać w Devon, czy też będziesz na wakacjach, terminy w Twoim kalendarzu to 18 – 20 sierpnia 2017 r. Zarezerwuj teraz wspaniałą kwiecistą trzydniową ekstrawagancję.

RHS Rosemoor to wspaniały ogród do odwiedzenia o każdej porze roku. Jestem stałym bywalcem, ale bez względu na to, ile razy odwiedzam, zawsze wracam do domu pełen pomysłów do wypróbowania we własnym, choć nieco mniejszym, patchu.

Pisklę w zalesionej dolinie RHS Rosemoor ma ozdobne ogrody pełne krzewów, róż, bylin i cebulek. Ze wszystkich tych cudownych sekcji moim absolutnym faworytem jest otoczony murem ogród warzywny. Być może dlatego, że lubię patrzeć, jak wszystkie odmiany warzyw i owoców z etykietą Suttons tak dobrze rosną i pysznią się swoimi rzeczami.

Fakt, że RHS Rosemoor organizuje w tym roku oficjalny pokaz kwiatów, to kolejny powód do odwiedzenia. Program przedstawi najlepsze, co South West ma do zaoferowania pod względem szkółek roślin, atmosfery i lokalnych potraw.

W przeciwieństwie do innych pokazów kwiatów, ten odbywa się w samych ogrodach. Więc przestrzeń i tłok nie będą problemem. Z 65 akrami do zwiedzania, wizytę na wystawie można połączyć z kilkoma godzinami spędzonymi po prostu na zwiedzaniu ogrodów.

„Cieszymy się, że planujemy nasz pierwszy pokaz kwiatów, a plany są już w toku, aby uczynić go głównym elementem naszego i tak już obszernego kalendarza wydarzeń” – mówi kurator Jon Webster. Cóż, ja na pewno nie mogę się doczekać!

Pokaż najciekawsze momenty:

  • Wspaniały wybór wysokiej jakości roślin ze szkółek West Country i nie tylko. Obejmuje to niektóre trudne do znalezienia rośliny.
    • Inspirujące sezonowe zainteresowanie z samego ogrodu. W sierpniu zachwycający Gorący Ogród wypełni się falami kolorów późnego sezonu.
  •  Pyszne jedzenie od wystawców i wielokrotnie nagradzanej Garden Kitchen. Jest nawet, jakże kuszące, śniadanie z pokazem kwiatów dla rannych ptaszków.
Czytaj  10 najlepszych zimowych roślin rabatowych

Aby uzyskać więcej informacji i zarezerwować bilety, odwiedź stronę:

https://www.rhs.org.uk/gardens/rosemoor/RHS-Garden-Rosemoor-Flower-Show