RHS Chelsea „Roślina Roku” Ogłoszono krótką listę nagród

Wszystkich pięciu nominowanych przez Suttons z powodzeniem znalazło się na krótkiej liście do tej prestiżowej nagrody!

Suttons z dumą ogłasza, że ​​wszystkie pięć nominowanych przez nią odmian roślin znalazło się na krótkiej liście do prestiżowej nagrody RHS Chelsea Flower Show „Plant of the Year” 2021.

Suttons na krótkiej liście „Plant of the Year” Varieties ~ 653 ~

Przedstawiamy rośliny z krótkiej listy „Plant of the Year 2021” Suttons RHS Chelsea Flower Show – zapierające dech w piersiach, wydajne i przełomowe odmiany hodowlane, które zainspirują Twoje plany nasadzeń!

Nowa różowa forma ulubieńca ogrodu!

Salvia Caradonna „Inspiration Pink”

To nowa oszałamiająco różowa wersja bestsellerowej szałwii Caradonna, która jest znana jako jedna z najlepszych ogrodowych szałwii na rynku. Można go zobaczyć w wielu ogrodach podczas RHS Chelsea Flower Show ze względu na jego dramatyczny wygląd i kolor – szczególnie dramatyczny, gdy sadzi się go w grupach.

Jasnoróżowe kwiaty wspaniale kontrastują z ciemnofioletowymi łodygami i powtarzają kwitnienie przez wiele miesięcy.

1 x 9 cm Roślina doniczkowa Kod: KC4533 7,99 GBP 9,99 GBP ZAOSZCZĘDŹ 20% 3 x 9 cm Roślina doniczkowa Kod: KB9150 16,00 GBP ~ 153 ~

Dowiedz się więcej

Jeden z najlepszych nowych krzewów na rynku!

Cercis canadensis Roślina ‘Eternal Flame’®

To prawdziwy zwycięzca i naszym zdaniem najlepszy Cercis na rynku. Jej główną zaletą, która jest całkowicie wyjątkowa, są oszałamiające liście, które wyłaniają się jako jaskrawo błyszcząca czerwień, a kiedy blakną, nadal pozostają cudownie spalonymi pomarańczami, a następnie stają się żółte.

Cercis canadensis „Eternal Flame”® została wprowadzona na rynek w 2021 roku dzięki ekscytującej współpracy pomiędzy Hillier i Suttons. To wspólne przedsięwzięcie zapewni, że ta wspaniała nowa odmiana będzie dostępna dla najszerszego grona ogrodników za pośrednictwem wielu kanałów sprzedaży.

1 x 3-litrowa roślina doniczkowa Kod: KB9867 38,99 £ ~ 153 ~

Czytaj  Jak uprawiać dalie

Dowiedz się więcej

Nowość i ekskluzywna w Wielkiej Brytanii rewolucyjna ozdobna jadalna!

Jarmuż „Rainbow Candy Crush”

Nowość i wyłącznie w Wielkiej Brytanii dla naszej grupy, Kale Rainbow Candy Crush wygląda niesamowicie i smakuje jeszcze lepiej! Ma cudowny, słodki smak, dzięki czemu jest pyszna po ugotowaniu i świetna na surowo w sałatkach.

Ta rewolucyjna jadalna ozdobna roślina rozświetli Twój ogród lub działkę jaskrawym fluorescencyjnym różem – idealna do robienia zdrowych chipsów z jarmużu.

6 wtyczek o wartości Kod: KB9677 9,99 GBP ~ 153 ~

Dowiedz się więcej

Jedyny istniejący krasnolud Jacaranda!

Roślina Jacaranda ‘Bonsai Blue’

Jacaranda ‘Bonsai Blue’ to naprawdę piękna roślina i mamy to szczęście, że mamy całkowitą wyłączność w całej Europie!

Po ponad 10 latach starannej selektywnej hodowli pan Sakai w Japonii w końcu udoskonalił kwitnącą we wczesnych latach karłowatą Jacarandę, którą tu widzisz. Dzięki jego staraniom wszyscy możemy cieszyć się tą cudowną rośliną we własnych ogrodach lub na tarasach.

1 x 15 cm Roślina doniczkowa Kod: KB6455 29,99 £ ~ 153 ~

Dowiedz się więcej

Pierwszy na świecie ultra wytrzymały Limonium gmelinii!

Roślina limonium „Dazzle Rocks”

Całkowicie unikalny w swoim rodzaju – przełom hodowlany, który jest pierwszym na świecie ultra wytrzymałym Limonium gmelinii o naprawdę dużej liczbie kwiatów.

Mocna i wytrzymała, zwarta, wytrzymała roślina wieloletnia, która będzie kwitnąć i wyglądać olśniewająco przez wiele miesięcy.

1 x 9 cm Roślina doniczkowa Kod: KB9859 9,99 £ 3 x 9 cm Roślina doniczkowa Kod: KB9959 20,00 £ 29,97 £ OSZCZĘDŹ 33% ~ 153 ~

Dowiedz się więcej

Suttons & RHS Chelsea

Suttons jest dumny z bliskich powiązań z RHS Chelsea i zdobył tytuł „RHS Chelsea Plant of the Year” w 2017 i 2019 r. dzięki swoim introdukcjom.

Dowiedz się więcej