Przedstawiamy nowe napary botaniczne Jamesa Wonga

Wyhoduj własne naturalne środki wzmacniające ciało i umysł dzięki gamie nowych naparów botanicznych Jamesa Wonga!

„To niesamowite, jakie korzyści można osiągnąć z wykorzystania naturalnej mocy roślin. Z kilkoma opakowaniami nasion i odrobiną wskazówek z naszych przepisów online, wkrótce będziesz chodził jak botaniczny Willy Wonka, opracowując własne domowe środki zaradcze dla siebie lub przyjaciół. Powodzenia i dobrej zabawy!”

– James Wong

Istnieje sześć odmian do kupienia i wypróbowania! Więc spójrz i zacznij tworzyć własne domowe lekarstwa!

Nasiona rumianku – uspokajający środek uspokajający na sen

Stwórz uspokajający zielony trawnik z rumianku, a następnie zbierz białe kwiaty, aby zrobić mleczko do kąpieli, które zmiękczy i ukoi suchą i podrażnioną skórę lub herbatę, aby uspokoić zapracowane umysły.

Zobacz przepisy na przygotowanie Herbaty Rumiankowej na Uspokajający Sen i Mleczka do Kąpieli.

Malwa – Mieszanka syropu na kaszel

Płatki posągowego kwiatu ogrodowego, malwy, tworzą syrop o barwie klejnotu, tradycyjny środek łagodzący podrażnioną błonę śluzową i pomagający złagodzić suchy kaszel. Syrop można przechowywać do momentu, gdy będzie potrzebny.

Zobacz przepis na syrop z malwy na gardło, który pomaga ukoić podrażnioną błonę śluzową i złagodzić suchy kaszel

Melisa – Cytryna uspokajająca

Łatwa w uprawie, szczotkuj melisę, aby uwolnić jej intensywny cytrynowy aromat do swojego ogrodu. Stosowany od średniowiecza w celu zmniejszenia stresu, niepokoju i poprawy snu. Dlaczego w te gorączkowe dni nie zrelaksować się przy herbacie z melisy tuż przed snem?

Zobacz przepis na herbatkę uspokajającą z melisy , która pomaga poprawić jakość snu, łagodzi objawy łagodnego lęku i poprawia funkcje poznawcze.

Meadowsweet – roślina aspiryny

Ulubieniec wielu telewizyjnych programów kulinarnych, opisywany jako skrzyżowanie kwiatu czarnego bzu i marcepanu, tawuła jest modnym nowym smakiem na rynku, ale tradycyjnie był poszukiwany ze względu na swoje naturalne właściwości przeciwbólowe. Uważaj na podawanie dzieciom poniżej 16 roku życia, osobom uczulonym na aspirynę lub kobietom w ciąży.

Czytaj  Deadheading Flowers – konieczne czy nie?

Zobacz przepis na sporządzenie kordialu ze słodkiej miąższu, tradycyjnie stosowanego w leczeniu bólów głowy i gorączki.

Mint – Mentol Soother

Poza wieloma kulinarnymi zastosowaniami i atrakcyjnością dla pszczół, mięta znana jest również z łagodzenia dolegliwości żołądkowych. Aby stworzyć mocniejszy tonik, połącz go z innym ulubieńcem aptekarzy ogrodowych, rumiankiem!

Zobacz przepis na kojące lody z mięty i rumianku, które ukoją rozstrój żołądka.

Dziurawiec – Balsam leczniczy

Dobrze znany w ostatnich czasach ze swojego medycznego zastosowania w leczeniu depresji, dziurawiec jest wszechstronną rośliną, która była bardziej tradycyjnie stosowana jako miejscowy środek antyseptyczny i przeciwzapalny do gojenia ran. Możesz użyć go jako olejku lub zamienić w kojący balsam.

Łatwy w uprawie i dodający odrobinę żółtego koloru letnim rabatom, dziurawiec wytwarza obfitość kwiatów, które zebrane, posiniaczone i pozostawione do namoczenia w oleju słonecznikowym na słonecznym parapecie magicznie zmieniają kolor oleju z żółtego na jaskrawoczerwony, do tego czasu jest gotowy do zrobienia swoich rzeczy następnym razem, gdy wpadniesz w tarapaty!

Zobacz przepis na leczniczy balsam z dziurawca tradycyjnie ceniony ze względu na właściwości antyseptyczne i przeciwzapalne w gojeniu ran.

Te sześć nowych, rewelacyjnych dodatków do naszej gamy James Wong obejmuje wszystko, od naturalnych środków łagodzących ból po uspokajacze nasenne, uspokajające na kaszel i poprawiające nastrój. Który wypróbujesz?