Proces Suttons Szczepionych Roślin Warzywa

Dlaczego nasze szczepione rośliny warzywne są najlepsze!

W ciągu ostatniego roku zespół Suttons UK Nursery był zajęty opracowywaniem techniki szczepienia, aby zapewnić, że nasze rośliny premium nadal zajmują pozycję lidera na rynku. Mając to na uwadze, nowa technika szczepienia Sutton jest obecnie stosowana na wszystkich roślinach pomidorów w celu wytworzenia większej ilości owoców, wcześniej, niżej na roślinie i przez dłuższy czas! Znajdziesz tu również szeroką gamę szczepionych roślin warzywnych do wyboru.

Jak szczepione są rośliny?

Dwie rośliny są uprawiane jednocześnie; smaczna owocująca odmiana i super mocna podkładka. Wierzchołki owocujących odmian i super mocna podkładka są ostrożnie i umiejętnie usuwane ręcznie za pomocą małego ostrza do cięcia pod kątem w poprzek każdej łodygi.

Dolna część podkładki i wierzchołek rośliny owocującej są następnie szczepione razem za pomocą specjalnego klipsa, który naturalnie opada w miarę wzrostu rośliny.

Gdzie są szczepione rośliny?

Nowa pozycja szczepienia (zapoczątkowana przez Suttons!) jest teraz zajęta nad pierwszym prawdziwym liściem. Uwaga: Ten proces jest obecnie stosowany tylko na pomidorach.

Korzyści z nowego procesu szczepienia Suttons

  • Co najmniej 1 dodatkowy owocnik na roślinę
  • Do 75% więcej owoców niż zwykłe rośliny pomidora*
  • Wcześniej owocujące
  • Dłuższy okres owocowania~253 ~
  • Większe plony
  • Jeszcze większa odporność na szkodniki i choroby
  • Jeszcze lepsze do uprawy na zewnątrz

Pomarańczowy pocałunek

F1 Lizzano

Skorpion F1

Aby uzyskać więcej wiedzy na temat szczepienia, obejrzyj nasz film i dowiedz się, jak najlepiej wykorzystać szczepione rośliny warzywne.

Dlaczego szczepić rośliny powyżej pierwszego prawdziwego liścia?

Zaszczepienie rośliny powyżej pierwszego prawdziwego liścia „oszukuje” młodą roślinę, myśląc, że jest starsza niż jest w rzeczywistości. W związku z tym roślina wydaje owoce znacznie wcześniej i znacznie niżej, aby zapewnić Twoim klientom jeszcze większy plon!

Proces szczepienia na wszystkich innych roślinach Suttons

Obecnie nowy proces szczepienia jest stosowany tylko w przypadku pomidorów, jednak nasz obecny proces szczepienia poniżej pierwszych prawdziwych liści „liścieni” jest nadal równie skuteczny w przypadku wszystkich innych odmian warzyw; Bakłażan, Papryka, Chilli i Ogórek. Obecna pozycja szczepienia znajduje się poniżej liścieni.

Zobacz wszystkie szczepione rośliny warzywne

Czytaj  Jak wyhodować grzyby z zaszczepiacza