Prezenty dla ogrodników

Wybór prezentów dla ogrodników jest o wiele łatwiejszy, gdy robisz to w zaciszu własnego domu. Następnie prezenty są dostarczane do twoich drzwi lub bezpośrednio do domów szczęśliwych odbiorców. Dlaczego więc nie zrobić sobie drinka i nie przejrzeć strony internetowej Suttons? Każdy ogrodnik znajdzie coś dla siebie. Oto tylko kilka sugestii:

Rośliny kwitnące zimą

Mamy szeroki asortyment, w tym zwykłe bożonarodzeniowe kaktusy, stephanotis, jaśmin itp., ale także wspaniałe azalie, idealne na świąteczny stół. Pachnące cebulki do wnętrz w atrakcyjnych doniczkach, podobnie jak egzotyczne storczyki, są wspaniałym prezentem. Jakie są lepsze prezenty dla ogrodników niż rośliny, które kwitną dłużej niż rok!

Spersonalizowane drewniane skrzynie

Dostępne w różnych rozmiarach i kolorach, te skrzynki są atrakcyjnymi doniczkami, pojemnikami do przechowywania, tacami, a nawet koszami na kłody. Personalizacja jest bezpłatna, ale aby zapewnić dostawę przed świętami, prosimy o zamówienie do 30 listopada. Po tej dacie zrobimy co w naszej mocy, ale niczego nie obiecujemy.

Rośliny cytrusowe

Dodaj odrobinę Meduzy do oranżerii swojego przyjaciela, aby mógł cieszyć się pysznym zapachem kwiatu pomarańczy lub cytryny oraz owoców do zerwania. W miesiącach letnich rośliny skorzystają z czasu na zewnątrz na patio.

Zestawy grzybów

Wspaniały prezent dla ogrodnika/kucharza w Twoim życiu! Dostępnych jest sześć odmian, kup dowolne dwie, a trzecią otrzymasz gratis.

Wstępnie posadzone wiosenne tacki na cebule

~ 152 ~ 100% biodegradowalne do wyboru jest wiele rozmiarów, kształtów i kombinacji żarówek. Szczęśliwy odbiorca musi tylko wykopać dół, wrzucić tacę, przykryć i podlać.

Ręczne narzędzia ogrodowe

Zamiast zwykłej kielni lub widelca, co powiesz na długą rączkę? Mamy szereg pięknych narzędzi z długimi rękojeściami, wykonanych z jesionu. Oszczędność i przyjemność dawania i używania.

Kolekcjonerskie puszki z nasionami

Od uroczych tradycyjnych puszek po współczesne puszki, możesz je kupić w komplecie z nasionami lub dołączyć kilka wybranych przez siebie torebek. Kup jeden, a drugi dostaniesz za darmo. Więc to jest jedno do dawania i jedno do zatrzymania!

Czytaj  Najlepsze porady ekspertów na temat uprawy cukinii

Wypełniacze do pończoch

Co powiesz na sekator do czekolady, kubek do szopy, książkę Pocket Gardener, nowatorski termometr, podlewacz do roślin dla kotów lub podobny? Jest z czego wybierać.

Mam nadzieję, że powyższe podsunie Ci kilka pomysłów na prezenty dla ogrodników. Aby uzyskać więcej, odwiedź naszą stronę internetową i przejrzyj. Alternatywnie, poproś o egzemplarz naszego świątecznego katalogu tutaj. Asortyment jest ogromny i każdy ogrodnik znajdzie coś dla siebie i na każdą kieszeń.