Dołącz do społeczności z nami w wirtualnej Chelsea

Dołącz do społeczności z nami w Virtual Chelsea

Jak być może już wiesz, niestety w tym roku pokaz RHS Chelsea Flower Show został odwołany. Jednak na szczęście ulubiony program ogrodniczy w kraju staje się cyfrowy, aby zapewnić ekscytujący skład ekspertów od roślin, praktyczne porady ogrodnicze i wiodących światowych projektantów w zaciszu własnego domu!

Chcielibyśmy zaprosić Cię do społeczności z nami i pochwalenia się swoimi ukochanymi Chelsea Gladrags i Chelsea Picnics, aby mieć szansę na wygranie naprawdę wspaniałych nagród.

#ChelseaPicnic

Rozumiemy, że pora lunchu na Chelsea Flower Show to naprawdę przepyszna impreza, ale czy uważasz, że twój piknik w Chelsea jest wart najlepszego pokazu? Oznacz nas w swoim ulubionym miejscu w ogrodzie na #ChelseaPicnic, a możesz mieć szansę na wygranie kosza gadżetów ogrodniczych o wartości 100 GBP! Aby wziąć udział, po prostu oznacz nas i użyj #ChelseaPicnic, aby wejść.

#ChelseaGladrags

Na tym zabawa się nie kończy! Podczas Chelsea Flower Show nie ma ustalonych zasad dotyczących ubioru, jednak wiele osób lubi przebierać się na specjalne ogrodnicze okazje. Uważamy, że szkoda byłoby przegapić taką okazję i w pełni zachęcamy do zakładania stroju Chelsea w domu! Więc załóż swoje #ChelseaGladrags i pozuj do zdjęcia ze swoją ulubioną rośliną, aby mieć szansę na wygranie 2 biletów na Chelsea Flower Show 2021! Aby wziąć udział, wystarczy nas oznaczyć i użyć #ChelseaGladrags.

Zajrzyj na nasz Instagram @_suttons1806, aby zobaczyć najważniejsze z Twoich wspaniałych zgłoszeń!

Wpis: Prześlij swoje zgłoszenie, oznaczając nas i używając wybranego #Hashtag.

Data zamknięcia: północ 23 maja.

Czytaj  Jak wyhodować kapustne z roślin wtykowych