Poczwórne sadzonki pomidorów

Poczwórne sadzonki pomidorów to jedna z najnowszych innowacji naszego zespołu profesjonalnych plantatorów. Wskazówka tkwi w nazwie, przy czym cztery to oczywiście liczba magiczna. Z jednej poczwórnej rośliny wyrosną cztery łodygi, wszystkie tej samej odmiany. Nadal ze mną? Dobrze, proszę czytać dalej.

Przez lata nasz oddany zespół stał się ekspertami w sztuce szczepienia. Wykorzystując najlepsze możliwe techniki, wyhodowaliśmy rośliny, które produkują do 75% więcej owoców, wcześniej iw dłuższym okresie czasu. Nasze szczepienia są wykonywane ręcznie przez siedem różnych wykwalifikowanych osób, które wykonują ten proces dla każdej rośliny. Jedyną zaangażowaną maszyną jest maszyna do sortowania, która ocenia wielkość rośliny za pomocą fotografii, aby zapewnić najlepsze dopasowanie w przeszczepie. I dlaczego posuwamy się do takich długości? Ponieważ wiemy, że rezultatem są rośliny o wyższych plonach z najsmaczniejszych odmian.

Nasze poczwórne sadzonki pomidorów zostały wyprodukowane i uprawiane w naszej szkółce i wiemy, że dadzą radę. Za pomocą lasek cztery łodygi można przekształcić w wachlarz lub, jeśli przestrzeń jest prawdziwym problemem, można z nich wyhodować pionową wieżę z czterema laskami. Najlepiej uprawiane w pomieszczeniu będą dobrze rosły na zewnątrz w osłoniętym słonecznym miejscu.

Jakie odmiany poczwórnego pomidora są dostępne?

Quad Cherry – Magni

Pomidorki czereśniowe mimo niewielkich rozmiarów mają intensywny smak. Quad Cherry – Magni są małe, słodkie i idealne do sałatek, lunchboxów i pieczeni.

Quad Plum – Minerva

Pomidory śliwkowe, czasami nazywane pomidorami włoskimi, są idealne do zrobienia sosu, zupy lub dodania do zapiekanek. Nadają się również do pieczenia na słońcu lub w piekarniku.

Czteroosobowy Standard – Maxima

Doskonały standardowy pomidor, idealny do krojenia, na kanapki i do gotowania.

Szkoda, że ​​nie mamy czterech odmian, aby stworzyć idealny quad. Ale zawsze jest następny sezon!

Czytaj  Nowe kwiaty na rok 2016!