Pocztówki z przeszłości

Kilka tygodni temu opublikowaliśmy zdjęcie tej starej pocztówki z zachwycającą, ręcznie rysowaną ilustracją bratka, którą wysyłano do klientów, aby poinformować ich, że ich otrzymano zamówienie.

Otrzymaliśmy kilka świetnych opinii na temat tego postu, mówiących, jak cudowna była pocztówka i jak piękna była grafika. To skłoniło mnie do przeszukania archiwów, aby zobaczyć, czego jeszcze mogę się o nim dowiedzieć. Przeszukując naszą bibliotekę katalogów sięgających wstecz do naszej 200-letniej historii oraz różnych innych książek i pamiątek, które stoją wzdłuż półek, natknąłem się na stos tych uroczych kart. Wysłane na początku XX wieku w celu potwierdzenia otrzymania zamówienia, każda z nich ma inną ilustrację rośliny sprzedawanej w tamtym czasie, z których niektóre, jak Nigella Miss Jekyll, są nadal dostępne.

Poniżej znajduje się galeria tych niesamowitych pocztówek. Chętnie dowiemy się, co o nich sądzisz i która jest Twoją ulubioną. Co więcej, kiedy następnym razem złożysz zamówienie, w Twojej skrzynce odbiorczej w potwierdzeniu zamówienia może pojawić się jedno z tych niesamowitych dzieł sztuki.

#galeria-1 {
margines: automatyczny;
}
#gallery-1 .gallery-item {
pływak: lewy;
górny margines: 10px;
wyrównanie tekstu: środek;
szerokość: 25%;
}
#galeria-1 img {
obramowanie: pełne 2 piksele #cfcfcf;
}
#gallery-1 .gallery-caption {
lewy margines: 0;
}
/* zobacz Gallery_shortcode() w wp-includes/media.php */

Gigantyczna różowa werbena

Słodki William Pink Beauty

Nemesia Strumosa

Torenia Fournieri

Dianthus Królowa Łososia

Heuchera Sanguinea

Pierwiosnek gwiaździsty

Hybrydy Streptocarpus

Pansy Doskonałość

Przebiśnieg

Cineraria gwiaździsta

Cyklamen

Marchewka Szkarłatna

Nigella Panna Jekyll

Świerzbowiec wielkokwiatowy

Erigeron Speciosus

Gigantyczna Kometa Aster

Podwójna róża Godetii

Awangarda goździków

Digitalis Giant Primrose

 

Jeśli masz jakieś inne pamiątki po Suttons, którymi chciałbyś się z nami podzielić, możesz się z nami skontaktować, wypełniając ten krótki formularz. Chcielibyśmy usłyszeć od ciebie i

Czytaj  Jak posadzić wiszący kosz