Gorąco z prasy na 2021 rok! Planuj z wyprzedzeniem dzięki nowym odmianom roślin Suttons

Zaplanuj z wyprzedzeniem swój ogród w 2021 roku dzięki naszej fantastycznej gamie nowych odmian roślin. Które nasi kupujący pozyskali w samą porę!

Te nowe odmiany roślin kwiatowych zostały wybrane w chwili, gdy nasz katalog był oddany do druku. Dlatego nie znajdziesz ich w naszym asortymencie od A do Z. Jednak upewnimy się, że niczego nie przegapisz!

Jak „Brownookie Girl”. Nie mogliśmy się doczekać, aby ci powiedzieć, ale ten niewiarygodny słonecznik to półodporny roczny słonecznik na rabaty i do pojemników, który wytworzy 1000 kwiatów w ciągu sezonu! Ta zupełnie nowa hybryda jest sterylna, więc wkłada całą swoją energię w kwitnienie!

Ten złoty słonecznik jest jedną z wielu nowych roślin w bloku. Ale zanim przejdziemy od razu, omówmy nadchodzący nowy sezon ogrodniczy. Twoje ogrody zaczną ponownie kwitnąć w nadchodzącym roku, z nasionami i roślinami rosnącymi przez całą wiosnę, gotowymi do wytworzenia dywanu kolorów, zachwycających zapachów i zainteresowania latem.

To był niezwykły rok i wydaje się, że wiele osób odkrywa ukojenie w ogrodnictwie i satysfakcjonującą podróż polegającą na uprawie i pielęgnacji własnych roślin i produktów. Początkujący ogrodnicy mają szansę wyhodować coś nowego, a doświadczeni ogrodnicy mogą zostać poddani próbie!

Jest wiele wspaniałych powodów, dla których warto zostać ogrodnikiem, ale możliwość wypróbowania wielu nowych odmian roślin w swoim ogrodzie rok po roku jest nie do pobicia. Uprawa czegoś innego sprawi, że Twój ogród będzie wyróżniał się na tle innych roślinami, które są wyjątkowe i wyjątkowe.

Uważamy, że ogrodnictwo w 2021 roku powinno wnieść trochę radości do Twojego życia, bez względu na to, czy wyrastasz z parapetu, tarasu, balkonu, czy też masz duży ogród za domem.

Nowe odmiany roślin

Nadchodzący nowy rok oznacza, że ​​w tej chwili potrzebne jest pewne niezbędne planowanie w ogrodzie. Utrzymanie ogrodu wymaga nie tylko czasu i wysiłku, ale równie ważne jest określenie, co chcesz uprawiać. Wszyscy mamy różne rodzaje ogrodów z określonymi wyzwaniami i ambicjami, więc dzięki naszym nowym roślinom do wypróbowania uważamy, że każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Czytaj  Co jest takiego wyjątkowego w wiośnie?

Petunia – Nocne niebo

Petunia „Night Sky” zdobyła już nagrodę Fleurostar przyznawaną przez znawców branży, a teraz otrzymała prestiżową nagrodę RHS Award of Garden Merit! Wprowadzenie na rynek tego wyjątkowego kwiatu oznacza przełom hodowlany – żadna inna petunia nie może pochwalić się gwiaździstym, cętkowanym wzorem tego wyjątkowego kwiatu.

Clematis – Małe cytrynki

Natychmiast rozpoznawalna jako odmiana powojnika tangutica, ale bez rozłożystych łodyg swoich większych kuzynów! Clematis ‘Little Lemons’ to super karłowata roślina o schludnym, krzaczastym pokroju. Krótkie łodygi o długości 45 cm (18 cali) są pokryte delikatnie przyciętymi, jasnozielonymi liśćmi. Mnóstwo kiwających się, cytrynowożółtych kwiatów zdobi tę karłowatą roślinę od maja do września. Końcowe pąki są zastępowane przez puszyste główki nasion, gdy kwiaty więdną, zapewniając piękny pokaz tekstury, który przedłuża interesujący sezon o kilka tygodni.

Begonia – Pachnące Wodospady

Rudbeckia – Enchanted Embers

Cosmos – Mieszanka Babeczek i Spodek

Dodaj elegancji i zainteresowania swojemu ogrodowi dzięki nowym odmianom tradycyjnych klasyków ogrodowych!

Nowy rok, nowa kolekcja

Rudbeckia – Zaczarowana kolekcja

Urzekająca mieszanka półpełnych Rudbecki w czterech wspaniałych kolorach: żółtym, czerwonym, limonkowym i pomarańczowym. Energiczne, krzaczaste rośliny wytwarzają wiele kwiatów, które stopniowo pogłębiają się wraz z wiekiem. Rosną w doniczkach na patio lub sadzą je na rabatach i na rabatach.

Kolekcja floksów (pełzanie) ~ 653 ~

Wyłóż swój ogród dywanem w bogatych kolorach i trzymaj chwasty na dystans dzięki naszej wieloletniej kolekcji pełzających floksów. Sadź drzewa, krzewy i wysokie byliny, zmiękczaj krawędzie ścieżek lub przykrywaj niewygodne zbocza i brzegi.

Buddleja – Buzz 3 in 1

Fuchsia – Pink Elephant

Geranium- Geranium mix

Alternatywnie, wyhoduj kolorowy dywan, który spływa kaskadami, ciągnie się lub tworzy pachnący pokaz!

Kupuj wszystkie nowe rośliny kwiatowe

Czytaj  Jak wybrać najlepszy kosz wiszący

Mamy nadzieję, że znajdziesz coś nowego do uprawy na rok 2021 i dołącz już dziś do społeczności Suttons, odwiedź naszą stronę na Facebooku i Instagramie i zabierz nas ze sobą w swoją ogrodniczą podróż — #mySuttonsJourney

Facebook

Twitter

Instagram