Patio Veg Collection

Dzięki kolekcji Suttons Patio Veg Collection nie potrzebujesz dedykowanej grządki wegetariańskiej, wystarczy patio lub balkon. Zawarte odmiany zostały specjalnie wyselekcjonowane ze względu na łatwość uprawy w doniczkach i wysokie plony.
Złóż zamówienie tak szybko, jak to możliwe, a rośliny super plug zostaną dostarczone w maju.

Super korki zostały wyhodowane z sadzonek i będą chciały rosnąć pod szkłem przez kilka tygodni przed zasadzeniem. Wielkość super wtyczek będzie się różnić w zależności od odmiany, ale po posadzeniu w doniczce wszystkie szybko odrosną, zapewniając obfite zbiory tego lata. Ktoś chętny na ratatouille?

Do Ciebie należy wybór, czy wyślemy Ci 1 superplug każdej z 6 odmian opisanych poniżej, czy 2 z każdej.
6 super wtyczek (po 1 z każdego rodzaju) = 9,99 GBP
12 super wtyczek (po 2 z każdej odmiany) = 14,99 ~ 153 ~ £

Więc jakie odmiany wchodzą w skład Patio Veg Collection?

Szklanka z pomidorami
Ta energiczna, zwisająca odmiana jest idealna do doniczek na patio lub do wiszących koszy. Jest to brytyjska hodowla, więc chętnie rośnie w naszym klimacie i daje do 4 kg pysznych czerwonych pomidorów koktajlowych.

Ogórkowa gwiazda plenerowa
Ten płodny zbieracz osiągnął szczyty w niedawnej próbie ogórków na wolnym powietrzu. Toleruje letnie upały (powinniśmy mieć tyle szczęścia!) i jest odporny na mączniaka, owoce najlepiej spożywać, gdy mają około 23 cm długości.

Bakłażan F1 w prążki
Ta karłowa odmiana wytwarza purpurowe, kremowo prążkowane owoce. Nie tylko pysznie smakują, ale będą bardzo atrakcyjnie wyglądać na Twoim tarasie.

Pepper F1 Czerwonoskóry
Chrupiąca słodka i chrupiąca czerwona papryka wyhodowana na karłowatej roślinie. Po prostu doskonały.

Chilli Pepper F1 Apache
Schludne, zwarte rośliny produkujące obfite plony średnio ostrych papryczek chilli. Idealne do doniczek na patio lub do skrzynek okiennych, papryczki chilli zaczną być zielone, ale w miarę dojrzewania zmienią kolor na czerwony.

Czytaj  Modlitwy poranne – Sierpień 1914

Cukinia F1 Patio Gwiazda
Ta kompaktowa, wydajna wczesna uprawa jest rzeczywiście gwiazdą. Idealny do doniczek lub worka do uprawy (3 rośliny na worek do uprawy), liście są pozbawione kolców, a smaczne owoce są tak soczyste, ciemnozielone. I nie zapominaj, że możesz też wypchać i zjeść śliczne żółte kwiaty!