Nowe odmiany nasion kwiatów

Ogrom wiedzy, czasu i energii pochłania tworzenie i utrzymywanie naszej obszernej oferty nasion kwiatów, przy czym większość z nich jest przygotowywana z co najmniej rocznym wyprzedzeniem. Świat jest przeszukiwany w poszukiwaniu ekscytujących nowych odmian, które są następnie testowane w naszym laboratorium na miejscu i uprawiane na naszych pobliskich terenach doświadczalnych w celu sprawdzenia łatwości uprawy, zgodności z typem, jakości itp. Dopiero gdy będziemy w pełni usatysfakcjonowani, rozważymy dodanie różnorodność do naszego asortymentu.

Nasza oferta nasion na rok 2016 jest już kompletna i jest dostępna zarówno online, jak i w naszym katalogu nasion na rok 2016. Zawiera dobrą mieszankę ekscytujących nowych odmian i starych, bardzo lubianych ulubionych.

Nowe odmiany nasion kwiatów
Podany numer strony odnosi się do katalogu nasion 2016, ale podany jest również link do konkretnej strony internetowej.

Ageratum Golden Sun – intensywnie złotożółte pachnące kwiaty, uwielbiane przez motyle i pszczoły. (Patrz strona 54)

Antirrhinum F1 Picasso Splash – niezwykły mozaikowy wzór kwiatowy w połączeniu cytryny, żółci i czerwieni. Idealny do cięcia. (Patrz strona 56)

Blue Woodruff Blue Shades – masa lawendowo-niebieskich kwiatów. Kwiaty na całe miesiące! (Patrz strona 57)

Cosmos Xanthos – Pierwszy na świecie żółty kosmos! (Patrz strona 61)

Geranium Fi Mint Choc – wcześnie kwitnąca mieszanka cukierkowych i wiśniowo-różowych kolorów z ciemnymi, prawie czekoladowymi liśćmi z miętowo-zielonym brzegiem. (Patrz strona 63)

 

Marigold (African) Key Lime – limonkowo-żółte kwiaty o długich łodygach, które utrzymują się do 3 tygodni. Idealny do cięcia. (Patrz strona 69)

Sweet Pea Floribunda Sublime Scent Mix – mocny zapach i efektowne kwiaty, nasz najlepszy groszek cukrowy! (Patrz strona 51)

Sweet Pea Distant Horizons – opakowanie 50 nasion, w tym mieszanka wszystkich typów, dająca najbardziej wszechstronną gamę kolorów. (Patrz strona 51)

Czytaj  Jak uprawiać pomidory szczepione

Sweet Pea Showbench Mix (Typ Spencera) – specjalnie wyselekcjonowane odmiany pokazowe. (Patrz strona 51)

Tagetes Lucida – bardzo aromatyczne liście z gronami słodko pachnących złotych kwiatów. (Patrz strona 77)

Tithonia Orange (meksykański słonecznik) – żywe późno kwitnące dalie przypominające kwiaty. (Patrz strona 77)

Torenia Deep Blue – egzotycznie wyglądająca, ale łatwa w uprawie zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. (Patrz strona 77)

 

Więc, poza hodowlą swoich starych ulubieńców, co powiesz na trochę urozmaicenia kilkoma z tych wspaniałych nowych odmian? W przyszłości mogą stać się twoimi starymi ulubionymi.