Nowa gama nasion warzyw na rok 2021

Jeśli jesteś zapalonym ogrodnikiem, wiemy, jak ważna jest dla Ciebie grządka warzywna. Co roku oferujemy Państwu nowe odmiany nasion warzyw do wypróbowania przy zachowaniu wysokiego poziomu jakości. Przywracamy niektóre ulepszone ulubione wraz z ciekawszymi, zupełnie nowymi odmianami. Starannie wyselekcjonowane przez nasz zespół ekspertów nowe nasiona warzyw dadzą Ci możliwość uprawy czegoś nowego i ekscytującego!

Jeśli uprawiasz warzywa po raz pierwszy lub uważasz się za początkującego, nie bój się. Uprawa warzyw z nasion może być łatwa i dużo bardziej satysfakcjonująca, gdy patrzysz, jak rosną Twoje rośliny. Poczuj magię uprawy warzyw z nasion, a nasze nowe odmiany nasion są stale udoskonalane, dzięki czemu będziesz mógł uprawiać odmiany warzyw, które nie są łatwo dostępne do kupienia.

Nasze najlepsze typy

Poniższe odmiany warzyw to nasze absolutne must-have do uprawy w 2021 roku. Od pysznych pomidorów po ciekawsze odmiany, takie jak Luffa!

Pomidor Karmazynowy Wiśnia F1

Słodka Kukurydza Snobaby F1

Pomidor Weranda Czerwony F1

Korzystając z hybrydy F1, te odmiany są jednymi z najlepszych hodowców w nowej selekcji nasion warzyw. Rosnąc lepiej i mocniej, możesz być pewien, że te niesamowite rasy osiągną rekordowe plony.

Idąc na zielono ~ 653 ~

Niektóre z naszych ulubionych odmian, które bardziej odważni hodowcy będą chcieli wypróbować. Od mieszanki „miejskiej zbieraczki”, która eliminuje kłopoty związane ze zbieraniem zieleniny, po bardzo interesujące nasiona luffa, gdy w pełni dojrzeją, możesz wyhodować własne zarośla do naczyń!

Rdzenna brytyjska mieszanka Urban Forager z liśćmi

Zioła – melisa

Nasiona Luffa

Dodaj błysk koloru

Kto powiedział, że Twoja grządka z warzywami nie może być ładna i kolorowa? Następujące nowe odmiany nasion warzyw dodadzą koloru wszędzie tam, gdzie zostaną posadzone, aż do zbioru i wykorzystania.

Czytaj  5 sposobów, aby pozostać na szczycie grządki z warzywami

Hyzop ziołowy (niebieski)

Szpinak drzewny

Szwajcarska boćwina mięta

Spróbuj czegoś innego

Pokazaliśmy, że możesz wyhodować własną Luffę, teraz dodaj do swojego ogrodu kilka ciekawszych i równie wspaniałych nowych odmian nasion.

Górska Żurawina

„Żurawina górska” z pewnością wniesie radość do Twojego ogrodu. Ta żurawina, znana również jako „borówka brusznica”, jest idealna do ozdobnych pojemników i ogrodników, którzy chcą uprawiać coś innego.

Żurawina górska, tradycyjnie używana w krajach nordyckich do sosów i soków, jest nieco mniejsza niż żurawina, ale bardziej soczysta; z przepysznym cierpkim smakiem. Bogata w pektyny borówka doskonale nadaje się do przygotowywania domowych dżemów.

Squash Greendisc F1

Patty Pan „Greendisc” to wyjątkowa dynia z cętkowaną zielono-limonkową skórką. Owoce utrzymują swoje cętki aż do całkiem dużych rozmiarów, potem stają się zielone!

Zbiór od sierpnia do października, ta odmiana dyni daje orzechowe owoce o jędrnym miąższu. Nadaje się do małych zbiorów, do wykorzystania jak cukinia lub pozostawienia „Greendisc”, aby urosła, a owoce można nadziać ulubionymi składnikami i upiec na zdrowy obiad.

Dzika Borówka

„Wild Blueberry” to oszałamiająca odmiana, znana również jako borówka czarna lub borówka europejska. Z nasion dzikiej jagody wyrosną małe, wieloletnie krzewy owocowe o wysokości 30 cm.

Te krzewy borówki świetnie nadają się do uprawy w pojemnikach lub na oknie ze względu na ich mniejszy rozmiar i kwaśną glebę. Dzięki temu doskonale nadają się do ogrodnictwa na małych przestrzeniach, są również wolno rosnące i samopłodne.

Oczyściliśmy tylko powierzchnię wszystkich nowych nasion warzyw, które wprowadzamy w tym sezonie. Aby odkryć cały asortyment i uzyskać więcej informacji o niektórych z naszych ulubionych produktów, kliknij przycisk poniżej.

Kup tutaj