Nowa gama nasion kwiatów na rok 2021

Po raz kolejny ogłaszamy wszystkie nowe fantastyczne odmiany nasion kwiatów do uprawy. Nasi eksperci ciężko pracowali, aby w tym sezonie znaleźć kwiaty, które naprawdę będą się wyróżniać na klombach i klombach. Wprowadziliśmy wybór pięknych kwiatów, które z pewnością wszyscy pokochacie!

Niezależnie od tego, czy chcesz dopasować kolorystycznie swoje klomby, czy też stworzyć oszałamiające ekspozycje w pojemnikach z najnowszymi odmianami kwiatów, nasza nowa gama nasion kwiatów ma coś, co zaspokoi Twoje pragnienie fantastycznych ekspozycji kwiatowych.

Zbadamy niektóre z naszych ulubionych roślin z nowej serii, jeśli któraś wygląda jak kolejna idealna para dla Twojego klombu, nie wahaj się odkryć więcej interesujących faktów na temat kwiatów na naszej stronie internetowej.

Ładna w kolorze różowym ~ 653 ~

Niektóre z naszych ulubionych nowych różowych odmian z pewnością stworzą najlepsze przyciągające wzrok dekoracje w Twoim ogrodzie kwiatowym.

Dodecatheon Shooting Star Mix

Sweet Pea Supersonic

Cosmos Tip Top Picotee

Kup tutaj

Kup tutaj

Kup tutaj

Skwierczące żółcie i pomarańcze zachodzącego słońca

Podkręćmy temperaturę i dodajmy trochę olśniewających pomarańczy i żółci do twoich klombów i klombów. Niektóre z naszych ulubionych nowych odmian nasion kwiatów są jednymi z najlepszych i najjaśniejszych w kolekcji. Domagają się uwagi ludzi, gdy wygrzewają się w słońcu.

Coreopsis Sunburst

Cosmos Tango

Rudbeckia Chim Chiminee

Kup tutaj

Kup tutaj

Kup tutaj

Niezbędne kontrasty kolorów ~ 653 ~

Następujące nowe odmiany nasion kwiatów stworzą piękne kontrasty kolorystyczne w Twoim ogrodzie kwiatowym. Zasiej je razem w ozdobnym pojemniku i obserwuj, jak tworzą fantastyczne wystawy na twoich oczach. Te kontrastujące kwiaty z pewnością w krótkim czasie będą przedmiotem zazdrości Twoich sąsiadów.

Idaho Blue-Eyed Grass Moody Blues

Calendula 'Dandy’

Hybrydy Heuchery Bressingham
Floramedia

Inula orientalis Grandiflora
Fotografia Dereka Harrisa — Shutterstock

Czytaj  Rośliny na półcień

Makowa Niesamowita Szarość
Van Hemert

Dwupiętrowy echinacea
Paul W. Brady – Shutterstock

Poczuj magię uprawy kwiatów z nasion – nie tylko otwiera to cały świat zapierających dech w piersiach odmian do wyboru, ale także daje naprawdę satysfakcjonujące uczucie, jakie daje wyhodowanie ich własnoręcznie! Mając do przejrzenia wiele innych odmian nasion kwiatów, odkryj resztę asortymentu tutaj:

Kupuj teraz