Nowe nasiona kwiatów Suttons na rok 2022

Ulepsz swoje doniczki i upiększ swoje kosze, łóżka i obramowania!

Nasiona Suttons na rok 2022 powiększają się o 26 nowych odmian! Obejmują one siedem oszałamiających nowych nasion kwiatów oraz 19 inspirujących nowych odmian warzyw i owoców. Suttons nadal zaspokaja potrzeby wszystkich, którzy kochają ogrodnictwo, oferując nasiona, które kuszą zarówno doświadczonych, jak i nowych ogrodników w nowy sezon wegetacyjny.

Suttons z dumą przedstawia siedem rewelacyjnych nowych odmian nasion kwiatów na sezon 2022. Nasi eksperci ciężko pracowali nad znalezieniem kwiatów o lepszej wydajności, lepszej genetyce, nowych wersjach ulubionych przez klientów oraz niespodziance… wiszącego koszyczka słonecznika do wyhodowania z nasion! Te nowe odmiany są idealne do tworzenia wyróżniających się ekspozycji w następnym sezonie klomby, obwódki i pojemniki, z olśniewającymi kwiatami w jasnych kolorach, niezwykłymi kształtami, które dodają zainteresowania i słodkim zapachem, którymi można się cieszyć zarówno w ogrodzie, jak i jako kwiaty cięte w domu.

Nasiona Sanvitalia – Wiszący Kosz ‘Słonecznik’

Mini wersja ukochanych „słoneczników”, ta miłośniczka słońca produkuje dziesiątki wspaniałych kwiatów w kaskadowej współpracy w kolorze słonecznej żółci z brązowymi środkami – „must have” tego sezonu do wiszących koszy i pojemników.

Nasiona Sanvitalia – Wiszący Kosz ‘Słonecznik’

Siać: od lutego do kwietnia Kod: 13 31 7950 nasion 2,99 £ ~ 153 ~

Nasiona Daisy – Monstrosa Mix

Kompaktowe, karłowate rośliny z ogromnymi podwójnymi pomponami o średnicy do 4 cm w kolorze białym, szkarłatnym i różowym.

Nasiona Daisy – Monstrosa Mix

Wysiew: od maja do połowy lipca Kod: 11 27 86200 Nasiona 1,99 £ ~ 153 ~

Mak kalifornijski – Lady Marmolada

Ekscytująca nowa forma kwiatu przypominająca różę!

Ta kalifornijska piękność wyróżnia się złocistożółtym kolorem, jest wysoka i przyjemna dla oka, a jednocześnie wytrzymała i łatwa w uprawie, przyciągając pszczoły i bzygowce — doskonała roślina towarzysząca również na działce wegetariańskiej.

Czytaj  Konkurs na najwyższy słonecznik 2016

Mak kalifornijski – Lady Marmolada

Siać: od marca do maja i od sierpnia do września Kod: 12 90 19130 Nasiona 2,99 £ ~ 153 ~

Nasiona nasturcji – Purple Emperor

Dodaj odrobinę klasy dzięki tej królewskiej nasturcji – odmianie ogonków o unikalnym kolorze, nadającej wygląd vintage.

Nasiona nasturcji – Purple Emperor

Wysiew: od marca do czerwca Kod: 12 38 42 250 nasion 2,49 £ ~ 153 ~

Nasiona słonecznika – Tiger Eye F1

Niesamowita nowa dwukolorowa odmiana słonecznika „Tiger Eye” produkuje zwarte rośliny z masą jasno płonących kwiatów ze złocistożółtymi płatkami i unikalnym ciemnoczerwonym pierścieniem wokół różyczki przez okres do ośmiu tygodni.

Nasiona słonecznika – Tiger Eye F1

Siać: od marca do czerwca Kod: 13 31 6512 Nasiona 3,99 £ ~ 153 ~

Nasiona chabru górskiego – Montana

Ciesz się pajęczymi kwiatostanami w chińskim kolorze niebieskim i fioletowym. Zamknięta inspekcja ujawnia „podmuch” zapachu dżemu morelowego z każdego kwiatu! Tworzy kępy, idealne na nasłonecznioną obwódkę.

Nasiona Chabru Górskiego – Montana

Od lutego do maja i od sierpnia do listopadaKod: 11 09 51 75 Nasiona 2,49£

Nasiona meksykańskiej rośliny kapeluszowej – Red Midget

Niezwykła, kwitnąca w pierwszym roku, wytrzymała bylina, ta odporna na suszę jest idealna, aby zwiększyć zainteresowanie, z ciekawymi kształtami kwiatów, takimi jak mini sombrero! Kwiat cięty o dużym wpływie do domu, który z pewnością pokochają wszyscy, dzieci, pszczoły i motyle.

Nasiona meksykańskiej rośliny kapeluszowej – Red Midget

Wysiew: od lutego do kwietnia Kod: 13 01 87250 Nasiona 2,49 £

Niezależnie od tego, jakich nowych nasion szukasz, ułatwiliśmy niż kiedykolwiek wyhodowanie zapierającego dech w piersiach pokazu kwiatów w Twojej przestrzeni zewnętrznej. Wszystkie nowe nasiona na rok 2022 są już dostępne do zamówienia online, a Twój nowy katalog nasion Suttons 2022 dotrze do Twojego wycieraczka również we wrześniu.

Czytaj  Ekspert ds. roślin Michael Perry dołącza do zespołu Suttons

Zobacz wszystkie nowe nasiona kwiatów na rok 2022 tutaj

Mamy nadzieję, że w 2022 roku znajdziesz coś nowego do uprawy w ogrodzie! Przeglądaj nasze najnowsze wpisy na blogu, aby być na bieżąco z naszymi inspirującymi obrazami, nowymi asortymentami, ofertami i ekskluzywnymi konkursami!

  • Pomidory, które zwalczają zarazę
  • Jak budować warstwy kolorów i zapachów w swoim ogrodzie
  • Wygraj nowe nasiona warzyw Suttons
  • Jak uprawiać śliwki i śliwki
  • Wzbogać swoje życie dzięki nowemu Chilli „Longhorn”