Nowe nasiona kwiatów Suttons na rok 2022

Ulepsz swoje doniczki i upiększ swoje kosze, łóżka i obramowania!

Nasiona Suttons na rok 2022 powiększają się o 26 nowych odmian! Obejmują one siedem oszałamiających nowych nasion kwiatów oraz 19 inspirujących nowych odmian warzyw i owoców. Suttons nadal zaspokaja potrzeby wszystkich, którzy kochają ogrodnictwo, oferując nasiona, które kuszą zarówno doświadczonych, jak i nowych ogrodników w nowy sezon wegetacyjny.

Suttons z dumą przedstawia siedem rewelacyjnych nowych odmian nasion kwiatów na sezon 2022. Nasi eksperci ciężko pracowali nad znalezieniem kwiatów o lepszej wydajności, lepszej genetyce, nowych wersjach ulubionych przez klientów oraz niespodziance… wiszącego koszyczka słonecznika do wyhodowania z nasion! Te nowe odmiany są idealne do tworzenia wyróżniających się ekspozycji w następnym sezonie klomby, obwódki i pojemniki, z olśniewającymi kwiatami w jasnych kolorach, niezwykłymi kształtami, które dodają zainteresowania i słodkim zapachem, którymi można się cieszyć zarówno w ogrodzie, jak i jako kwiaty cięte w domu.

Nasiona Sanvitalia – Wiszący Kosz ‘Słonecznik’

Mini wersja ukochanych „słoneczników”, ta miłośniczka słońca produkuje dziesiątki wspaniałych kwiatów w kaskadowej współpracy w kolorze słonecznej żółci z brązowymi środkami – „must have” tego sezonu do wiszących koszy i pojemników.

Nasiona Sanvitalia – Wiszący Kosz ‘Słonecznik’

Siać: od lutego do kwietnia Kod: 13 31 7950 nasion 2,99 £ ~ 153 ~

Nasiona Daisy – Monstrosa Mix

Kompaktowe, karłowate rośliny z ogromnymi podwójnymi pomponami o średnicy do 4 cm w kolorze białym, szkarłatnym i różowym.

Nasiona Daisy – Monstrosa Mix

Wysiew: od maja do połowy lipca Kod: 11 27 86200 Nasiona 1,99 £ ~ 153 ~

Mak kalifornijski – Lady Marmolada

Ekscytująca nowa forma kwiatu przypominająca różę!

Ta kalifornijska piękność wyróżnia się złocistożółtym kolorem, jest wysoka i przyjemna dla oka, a jednocześnie wytrzymała i łatwa w uprawie, przyciągając pszczoły i bzygowce — doskonała roślina towarzysząca również na działce wegetariańskiej.

Czytaj  Najlepsze porady ekspertów na temat uprawy jabłoni

Mak kalifornijski – Lady Marmolada

Siać: od marca do maja i od sierpnia do września Kod: 12 90 19130 Nasiona 2,99 £ ~ 153 ~

Nasiona nasturcji – Purple Emperor

Dodaj odrobinę klasy dzięki tej królewskiej nasturcji – odmianie ogonków o unikalnym kolorze, nadającej wygląd vintage.

Nasiona nasturcji – Purple Emperor

Wysiew: od marca do czerwca Kod: 12 38 42 250 nasion 2,49 £ ~ 153 ~

Nasiona słonecznika – Tiger Eye F1

Niesamowita nowa dwukolorowa odmiana słonecznika „Tiger Eye” produkuje zwarte rośliny z masą jasno płonących kwiatów ze złocistożółtymi płatkami i unikalnym ciemnoczerwonym pierścieniem wokół różyczki przez okres do ośmiu tygodni.

Nasiona słonecznika – Tiger Eye F1

Siać: od marca do czerwca Kod: 13 31 6512 Nasiona 3,99 £ ~ 153 ~

Nasiona chabru górskiego – Montana

Ciesz się pajęczymi kwiatostanami w chińskim kolorze niebieskim i fioletowym. Zamknięta inspekcja ujawnia „podmuch” zapachu dżemu morelowego z każdego kwiatu! Tworzy kępy, idealne na nasłonecznioną obwódkę.

Nasiona Chabru Górskiego – Montana

Od lutego do maja i od sierpnia do listopadaKod: 11 09 51 75 Nasiona 2,49£

Nasiona meksykańskiej rośliny kapeluszowej – Red Midget

Niezwykła, kwitnąca w pierwszym roku, wytrzymała bylina, ta odporna na suszę jest idealna, aby zwiększyć zainteresowanie, z ciekawymi kształtami kwiatów, takimi jak mini sombrero! Kwiat cięty o dużym wpływie do domu, który z pewnością pokochają wszyscy, dzieci, pszczoły i motyle.

Nasiona meksykańskiej rośliny kapeluszowej – Red Midget

Wysiew: od lutego do kwietnia Kod: 13 01 87250 Nasiona 2,49 £

Niezależnie od tego, jakich nowych nasion szukasz, ułatwiliśmy niż kiedykolwiek wyhodowanie zapierającego dech w piersiach pokazu kwiatów w Twojej przestrzeni zewnętrznej. Wszystkie nowe nasiona na rok 2022 są już dostępne do zamówienia online, a Twój nowy katalog nasion Suttons 2022 dotrze do Twojego wycieraczka również we wrześniu.

Czytaj  Przewodnik dla początkujących po uprawie warzyw z nasion

Zobacz wszystkie nowe nasiona kwiatów na rok 2022 tutaj

Mamy nadzieję, że w 2022 roku znajdziesz coś nowego do uprawy w ogrodzie! Przeglądaj nasze najnowsze wpisy na blogu, aby być na bieżąco z naszymi inspirującymi obrazami, nowymi asortymentami, ofertami i ekskluzywnymi konkursami!

  • Pomidory, które zwalczają zarazę
  • Jak budować warstwy kolorów i zapachów w swoim ogrodzie
  • Wygraj nowe nasiona warzyw Suttons
  • Jak uprawiać śliwki i śliwki
  • Wzbogać swoje życie dzięki nowemu Chilli „Longhorn”