Narodowy Tydzień Ogrodnictwa 2017 i jak się zaangażować

Co to jest Narodowy Tydzień Ogrodnictwa?

National Gardening Week został zainicjowany przez RHS 6 lat temu i ma stać się największym świętem ogrodnictwa w Wielkiej Brytanii. Każdego roku ogrodnicy, organizacje charytatywne, sprzedawcy detaliczni, grupy społeczne i firmy spotykają się, aby stworzyć fantastyczne święto ogrodnictwa. Niezależnie od tego, czy jest to lokalna impreza, przewodnik, czy nawet sprzedaż kwiatów. Oczywiście w Suttons kochamy wszystko, co celebruje miłość do ogrodnictwa (w końcu zaopatrujemy 9 pokoleń ogrodników w rośliny i nasiona, których potrzebują).

Więc na co czekasz, niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym profesjonalistą, czy ambitnym amatorem, przygotuj te zielone palce i zacznijmy się rozwijać!

Wydarzenia w Twojej okolicy

Poradniki dotyczące uprawy

Poradnik uprawy owoców i warzyw na tarasie >

Sukces z nasionami Przewodnik >

Przewodnik po uprawie warzyw dla początkujących >

Tabela siewu i zbioru owoców i warzyw >

Przewodnik po uprawie kwiatów ciętych i schemat ścienny >

Obserwuj nas na Facebooku

Chcesz wiedzieć, jakie wydarzenia będą miały miejsce tego lata w Twojej okolicy?

Zebraliśmy listę najpopularniejszych pokazów i wydarzeń ogrodniczych, które odbyły się w 2017 roku, i stworzyliśmy prostą mapę, dzięki której możesz dowiedzieć się, co się dzieje, gdzie i kiedy.
(Wiemy, że to nie wszystkie wydarzenia, więc pomóż nam, dodając te, które pominęliśmy w sekcji komentarzy poniżej, a my dodamy je do naszej przydatnej mapy)

Czytaj  Vintage Suttons Seed Tin