My Fancy Year’s Fancy Dress Flowers!

Dołącz do Eve w jej misjach, aby zebrać 20 000 funtów dla CoppaFeel! z My Fancy Year!

CoppaPoczuj! są fantastyczną organizacją charytatywną skupiającą się na świadomości raka piersi i zebraniu 20 000 funtów Eve będzie się przebierać przez cały rok. To 365 dni przebieranek!

Chcieliśmy pomóc Ewie zebrać pieniądze i tak narodził się pomysł Fancy Dress Flowers. Z każdej paczki Fancy Dress Flowers, którą sprzedajemy, 50 pensów zostanie przekazane bezpośrednio do Coppafeel! w celu zebrania funduszy Eve.

Co to jest kwiat na przebranie?

Nasze Fancy Dress Flowers to oszałamiająca biała odmiana goździka o nazwie jeanne dionis. Te białe kwiaty są świetne do pokazania kolorowego barwnika, który jest wchłaniany przez kwiat i przemieszcza się do płatków.

Wszystko, czego potrzebujesz, aby wyhodować swoje fantazyjne kwiaty, to paczka naszych nasion, nasłonecznione miejsce do ich uprawy, a gdy dojrzeją, umieść je w doniczce lub słoiku z wodą i barwnikiem spożywczym do wyboru i obserwuj w ciągu następnych kilku godzin i dni, gdy białe kwiaty przekształcą się w oszałamiające dzieła sztuki.

Zdjęcie barwionych goździków autorstwa Vone Emerson

 

 

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o zbieraniu funduszy przez Eve, możesz wejść na myfancyyear.com i obejrzeć niektóre z tych fantastycznych kostiumów.

Zwijaj, zwijaj, udostępniaj zdjęcia, wygraj nagrodę!

Kiedy skończysz tworzyć swoje arcydzieło, prześlij swoje zdjęcia na naszą stronę na Facebooku, a możesz wygrać kupon podarunkowy o wartości 30 GBP na Suttons.co.uk

Zwycięzca zostanie wybrany pod koniec września, więc miej oko na naszą stronę na Facebooku, aby zobaczyć inne zgłoszenia i zwycięzcę.

 

Powodzenia wszystkim!

Czytaj  Przewodnik po uprawie ignamu w Nowej Zelandii