Lepsze Begonie & Większa pościel

Pościel Suttons właśnie stała się większa i lepsza!

Suttons wprowadza większe rośliny do ogrodu na 2021 rok, w tym lepsze begonie! Powiększyliśmy nasze gotowe wtyczki do ogrodu, aby były jeszcze większe i lepsze! Teraz możesz kupić dokładnie to, czego potrzebujesz, dzięki paczkom zawierającym 10 dużych, gotowych do ogrodu roślin wtykowych, dostarczanych w zielonych plastikowych tacach z recyklingu i nadających się do recyklingu. Wszystko dostarczone pod Twoje drzwi w idealnym momencie do sadzenia!

Czy jest lepszy sposób na rozpoczęcie letniej pościeli niż tymi wspaniałymi nowymi Begoniami na 2021 rok?

Begonie można przystosować, rosną zarówno w słońcu, jak iw cieniu – wszechstronna roślina rabatowa, która łączy w sobie piękne kwiaty w pysznych kolorach, zapewniając spektakularne, długotrwałe efekty przez całe lato.

Nasze większe begonie wnoszą do letniego ogrodu bardziej nowoczesny charakter!

Nasze nowe wprowadzone begonie obejmują zarówno uderzająco spektakularne, jak i silnie pachnące odmiany zwisające, idealne do doniczek i wiszących koszy, a także silnie kwitnące w uderzających odcieniach, stanowiące wspaniałe wypełnienie klombów i obwódek, dzięki czemu cały ogród jest pokryty pięknymi kwiatami od późnego wiosna aż do pierwszych przymrozków.

Uderzający i efektowny rozlewnik – idealny do doniczek tarasowych i wiszących koszy!

Begonia Starshine Appleblossom to uderzająco spektakularne, kaskadowe rośliny begonii, które od lipca do października wybuchają w blasku kolorowych kwiatów jabłoni.

Kod: 20 01 86 11,9910 £ x Garden Ready Plugs Roślina: od maja do czerwca Kwiaty: od czerwca do października

Pobierz pakiet informacji prasowych dla Begonia Starshine

Podpal zacienione miejsce!

Wspaniałe kwiaty przypominające róże!

Begonia Nonstop Fire produkuje miriady wspaniałych i ogromnych, w pełni podwójnych kwiatów o średnicy do 4″! Ten ogień utrzymuje się na tych krzaczastych, wyprostowanych roślinach od późnej wiosny do pierwszych przymrozków, zapewniając miesiące wspaniałych kwiatów na długotrwałe letnie pokazy.

Czytaj  Wstępnie posadzone wiosenne tacki cebulowe – odpowiedź na puste pojemniki

Kod: 20 01 84 10,9910 £ x Garden Ready Plugs Roślina: od maja do czerwca Kwiaty: od czerwca do października

Ogniste kwiaty w odcieniach złota i pomarańczy!

Doskonały do ​​dodania ciepła w zacienionym miejscu, jego świecące złoto i jasne pomarańcze zapewniają świeże i pikantne kwiatowe wykończenie łóżek i rabatek, doniczek, skrzynek balkonowych i wiszących koszy.

Maksymalny wpływ przy minimalnej pracy!

Ograniczając pracę do minimum, ta Begonia nie potrzebuje martwych głów. Prawdziwie łatwe w utrzymaniu cudo, które ułatwia uprawę – idealne, abyś mógł usiąść i cieszyć się letnim ogrodem!

Pobierz pakiet informacji prasowych dla Begonia Nonstop Fire

Dostępne również…

Zapach taki słodki! Zapachowe begonie dostępne jako super wtyczki

Sweet Spice Appleblossom i Sweet Spice English Rose to oszałamiająco nowe pachnące begonie, które idealnie nadają się do wiszących koszy i doniczek na patio, gdzie ich wspaniałe kwiaty mogą rozlewać się, tworząc kaskady kolorów.

Zwarte i dobrze rozgałęzione, są bardzo łatwe w uprawie i utrzymaniu, wytwarzają masę pachnących podwójnych kwiatów z nutą kremu, różu i żółci lub ładnego różu w miesiącach letnich.

Begonia Sweet Spice Appleblossom Kod: 20 01 77 14 996 £ x Super Plugs Roślina: od maja do czerwca Kwiaty: od czerwca do października

Begonia Sweet Spice English RoseKod: 20 01 78 14.996 £ x Super PlugsRoślina: majKwitnie: od czerwca do października

Rozlewający się słodkim zapachem!

Z perfumami, które rozkoszują Twoje zmysły, posadź te odmiany Begonia Sweet Spice gdzieś w ogrodzie, gdzie będziesz mógł docenić słodki zapach – na przykład obok ławki ogrodowej lub w wiszących koszach w pobliżu drzwi.

Jako dodatkowy bonus, płatki kwiatów są jadalne i można ich użyć jako dekoracji ciast.

Pobierz pakiet informacji prasowych na temat begonii Sweet Spice

Jeśli szukasz nowych odmian roślin kwiatowych do swojego ogrodu, dobrze trafiłeś! Każdego roku doświadczeni hodowcy Suttons wprowadzają do naszej oferty wiele nowych – często nagradzanych – roślin kwiatowych, z gwarancją jakości. Przeglądaj nasze nowe odmiany i wyhoduj coś nowego!

Czytaj  Jak uprawiać papryczki chilli

Zobacz wszystkie nowe rośliny kwiatowe

Kliknij tutaj, aby wypełnić nasz formularz kontaktowy