Konkurs Słonecznikowej Żyrafy

Wygraj wysokość swojej Słonecznikowej Żyrafy w monetach £!

Aby uczcić rok 2015 Rokiem Słonecznika, chcielibyśmy zaprosić wszystkich naszych klientów do wzięcia udziału w konkursie, który wyhoduje najwyższą słonecznikową żyrafę i wygra £££. Słoneczniki są tak łatwe w uprawie i tak uwielbiane przez dzieci i dziką przyrodę, że mamy nadzieję, że ogromna liczba z was zechce wziąć w nich udział. Słonecznik, który chcielibyśmy wyhodować na konkurs, to fantastyczna nowa odmiana żyrafa. Trafnie nazwany, jest to prawdopodobnie najwyższy słonecznik, jaki kiedykolwiek wyhodowano i z przyjemnością informujemy, że jest dostępny wyłącznie w Suttons, nie można go kupić nigdzie indziej.

Brytyjski wyhodowany przez Victorię Wakefield ten niesamowity słonecznik jest prawdziwym olbrzymem wśród gigantów. Victoria rozwijała Giraffe przez 30 lat, wielokrotnie wybierając i krzyżując nasiona najwyższych słoneczników. Wynik? Prawdopodobnie najwyższy słonecznik w historii, konsekwentnie osiągający 15 – 17 stóp i więcej. Brawo Victorio!

Gdy Victoria była pewna swoich nasion, postanowiła je wyprodukować na skalę komercyjną. Udało się to osiągnąć na farmie produkcyjnej w Afryce, gdzie nasiona były uprawiane masowo na rynek brytyjski. Wyhodowana i rozwinięta przez Victorię w jej domu w Hampshire Sunflower Giraffe jest idealna dla brytyjskiego klimatu.

Jak więc słonecznikowa żyrafa urosła tak wysoko? Po prostu kwitnie później niż większość innych słoneczników, więc ma więcej czasu, aby poświęcić swoją energię na wzrost. Z nasion wysianych w kwietniu Sunflower Giraffe zakwitnie w sierpniu, kiedy to osiągnie wysokość bolącej szyi 15 stóp lub więcej.

Są 2 sposoby na zdobycie Słonecznikowej Żyrafy. Możesz kupić samą paczkę nasion lub kupić nasz zestaw propagatora żyrafy słonecznikowej i zapewnić im szybki start. Pamiętaj tylko, że słonecznikową żyrafę możesz kupić tylko w Suttons.

Za każdą sprzedaną paczkę Sunflower Giraffe Suttons przekaże 30 pensów na rzecz Greenfingers, organizacji charytatywnej, która tworzy magiczne ogrody dla hospicjów dziecięcych. Do tej pory firma Greenfingers stworzyła 43 ogrody w całej Wielkiej Brytanii – każdy starannie zaprojektowany, aby zapewnić rodzinom terapeutyczne środowisko naturalne, w którym mogą wspólnie cieszyć się wyjątkowymi chwilami.

Czytaj  Uprawa szczepionych bakłażanów

Jeśli chcesz wziąć udział w naszym konkursie, kliknij tutaj, aby poznać szczegóły.