Kolekcja korzeni dla smakoszy

Warzywa korzeniowe, o których nie wiedziałeś, że ich potrzebujesz!

Egzotyczna kolekcja korzeni Gourmet ma bogatą historię. Pochodzą z całego świata, z Andów, Chin i Peru! Dzięki niezwykłym kolorom i kształtom, wszystkie wyglądają na swój sposób wyjątkowo i nie z tego świata.

Karczoch – chińskie Conito

Rzadkie warzywo, które jest spełnieniem marzeń. Jest łatwa w uprawie i produkuje dziwnie wyglądające karczochy. Nie daj się zwieść ich bardziej miękkiej konsystencji. Są chrupiące i orzechowe w smaku! Można je również pozostawić w ziemi, dopóki nie będą potrzebne do wszystkich smacznych egzotycznych sałatek i frytek.

Chiński Karczoch Conito
Volmary

Karczoch – Jerusalem Papas

Znany również jako Sunchoke (wolimy tę nazwę), ten pięknie wyglądający karczoch ma fioletowy kolor i niesamowity smak! Dzięki bogatemu, orzechowemu smakowi świetnie smakują pieczone, smażone lub pieczone! Jak wszechstronny?

Papas z karczocha jerozolimskiego
Volmary

Nie wspominając już o tym, że uprawiają najbardziej niesamowity słonecznik – esque kwiaty, które wyglądają po prostu niesamowicie! Więc kiedy zastanawiasz się, do jakich pysznych dań dodasz te karczochy, możesz podziwiać kwiaty, które produkują!

Oca – Giggles

Wszechstronne korzenie, które naprawdę wprowadzą smak Ameryki Południowej do Twojego domu! Pięknie czerwone i pikantne w smaku, te małe czerwone bulwy są absolutnie idealne do tak wielu potraw. Znana również jako peruwiański szczaw leśny, ta bulwa fantastycznie rośnie zarówno w doniczkach i pojemnikach, jak iw gruncie.

Oca Giggles
Volmary

Yakon – Inka Red

Pochodzący z regionów Azteków, ten korzeń jest znany jako Wodny Korzeń w swoim ojczystym języku. Ten korzeń ma również ogromny kompleks, jest to największa bulwa, jaką można wyhodować w Wielkiej Brytanii! Dzięki rześkiemu i soczystemu smakowi, uzupełnionemu słodkimi nutami, ten korzeń ożywi każde danie, do którego go włożysz. 

Kolejnym wspaniałym faktem dotyczącym Yakona jest to, że pomimo jego słodkiego smaku, jest to spowodowane ilością inuliny nadziewanej do każdego z nich. To czyni je doskonałymi dla diabetyków!

Czytaj  Welcome Back Seeds

Yacon Inka Czerwony
Volmary

Idź i sprawdź cały asortyment tutaj!