Jak Chelsea robi szum wokół pszczół

Byliśmy już wystarczająco podekscytowani Chelsea, ale kiedy zobaczyliśmy piękną rzeźbę przedstawiającą pszczoły zaprojektowaną przez McQueens Flowers , byliśmy zachwyceni. Ciężko pracowaliśmy, aby wprowadzić serie i kolekcje, które idealnie przyciągają zapylacze do naszych ogrodów, dlatego cieszymy się, że możemy zobaczyć rzeźbę wykonaną z przyjaznych pszczołom kwiatów o nazwie Per Oculus Apum (oczami pszczół).~ 153~

Aby uczcić ukłon Chelsea w stronę naszych zapylających przyjaciół, nasza kolekcja Bee-rilliant łączy 18 pięknych roślin doniczkowych, idealnych do powitania pracowitych pszczół w Twojej przestrzeni na zewnątrz. Sprawiliśmy, że uczynienie z Twojego ogrodu tętniącego życiem raju dla pszczół jest łatwiejsze niż kiedykolwiek dzięki mieszance odmian, które wypełnią Twoje łóżka i rabaty kolorem i zapachem.

W Chelsea rzeźba McQueensa inspiruje odwiedzających do poznawania świata oczami pszczół i jest wykonana z przyjaznych pszczołom odmian pochodzących z Wielkiej Brytanii. Warto zajrzeć, jeśli odwiedzasz w tym tygodniu RHS Chelsea Flower Show, a dzięki naszej wspaniałej kolekcji Bee-rilliant będziesz mógł stworzyć własne, przyjazne pszczołom ekspozycje.

Zdjęcie dzięki uprzejmości RHS/Neila Hepwortha

Kolekcja Bee-rilliant obejmuje rośliny doniczkowe 18 x 9 cm za jedyne 60 GBP. Kolekcja obejmuje po 3 odmiany: Lavender Hidcote, Allium Millenium, Coreopsis Sunkiss, Leucanthemum Dwarf Snow Lady, Stokesia Blue Star i Erigeron Sea of ​​Blossom. Kliknij tutaj, aby zamówić swój.

Czytaj  Uzyskaj 50 odcieni szarości w swoim ogrodzie dzięki Suttons!