HortAid – 20 Gardening Competition

Z przyjemnością ogłaszamy, że Suttons sponsoruje HortAid-20 Gardening Competition wraz z firmą Perennial, aby wesprzeć ich działania związane ze zbieraniem funduszy w tym trudnym czasie.

Ponieważ wiele krajowych i lokalnych konkursów ogrodniczych zostało odwołanych, Perennial, organizacja charytatywna zrzeszająca osoby zajmujące się ogrodnictwem, przyspieszyła organizację największego w historii wirtualnego konkursu ogrodniczego. Konkurs celebruje ogrody wszystkich kształtów i rozmiarów w całej Wielkiej Brytanii i zbiera fundusze w czasie, gdy usługi Perennial są najbardziej potrzebne, a zwykłe metody pozyskiwania funduszy nie są możliwe.

Dzięki naszemu wsparciu i zespołowi najlepszych sędziów ogrodników pod przewodnictwem Alana Titchmarsha, w konkursie ogrodniczym HortAid-20 wyróżnione zostaną zgłoszenia wszystkich pokoleń i ogrodów dużych i małych. Zwycięzca otrzyma od nas kosz ogrodniczy o wartości do 250 GBP! Wszyscy zwycięzcy kategorii zdobędą również szansę na spotkanie z jednym z jednych jurorów i podpisany certyfikat.

Aby wziąć udział, wystarczy przesłać zdjęcie do
jedną z 10 następujących kategorii:

  1. Mały ogród, z przodu lub z tyłu– Obejmuje dziedzińce, ogrody miejskie lub mniejsze ogrody wiejskie.
  2. Duży ogród, z przodu lub z tyłu– Dla tych, których ogród pasuje do kategorii „Wow, masz duży ogród”
  3. Ogród społeczny– Może to być dowolny rodzaj zieleni miejskiej, w tym, ale nie ograniczając się do grup działkowych, skwerów ogrodowych, przestrzeni wspólnych w blokach mieszkalnych lub innych rodzajów miejskich lub wiejskich ogrodów społecznościowych. , dołącz do zabawy i wpisuj się tutaj, jak również w innych kategoriach ogrodniczych. NGS jest wspaniałym wsparciem dla bylin w zwykłych latach, więc jest to dla nas sposób na podziękowanie.
  4. Ogród warzywny/działka- Indywidualne działki dowolnej wielkości
  5. Najlepsze warzywo- My’ ponownie szukasz jakości nad ilością tutaj. Ocenimy zdjęcia na całej długości, więc wszystkie strony twojej nagrodzonej marchewki (lub cokolwiek!) powinny być sfotografowane.
  6. Największe warzywo (zdjęcie musi zawierać 30 cm linijkę) – Znamy zwykle rozmiary warzyw, więc to będzie proporcjonalny. Będziemy oceniać jak po imieniu, a nie rzucać rzodkiewkami o dynie! Rozumiemy, że wczesny termin prawdopodobnie oznacza, że ​​żadne rekordy nie zostaną pobite!
  7. Pojemnik/wiszący kosz/skrzynka okienna- Jeśli uprawiasz ogród na ograniczonej przestrzeni w domu, ta kategoria jest dla Ciebie. Będziemy oceniać piękno, pozorne zdrowie i jakość. Idź do miasta na zamieszki kolorów lub klasyczne niedopowiedzenie. Oceniamy na podstawie ogrodnictwa, a nie osobistego gustu!
  8. Miniaturowy ogród dla dzieci (w wieku do 14 lat) — szukamy ogrodów do uprawy lub stworzonych na talerzu lub w podobny sposób. Rozmiar może wynosić do 50 cm kwadratowych. Warzywa lub kwiaty, szukamy zabawy i jakości.
  9. Najzdrowsza roślina doniczkowa – Szukamy wysokiej jakości roślin, które były dobrze pielęgnowane i nie potrzebują miejsca na zewnątrz.
Czytaj  One Man's Junk

Zgłoszenie: Prześlij swoje zdjęcie wraz z wpisowym w wysokości 5 GBP – Wszystko idzie w stronę roślin wieloletnich, aby pomóc ludziom w każdym wieku pracującym w ogrodnictwie lub emerytom.

Data zamknięcia: 15 sierpnia 2020 r.

Pełne szczegóły zgłoszenia: https://perennial.org.uk/home/how-you-can-help/gardening-competition/