Uprawiaj własne rośliny ziołowe z Suttons!

Nie ma lepszego sposobu na dodanie smaku potrawom niż rośliny ziołowe, które zostały świeżo zebrane z ogrodu. Łatwość uprawy – czy to na dużej działce, czy w doniczce – oznacza, że ​​każdy może uprawiać te nowe zioła.

Nasza kusząca oferta obejmuje te wybrane przez profesjonalnych hodowców ziół, odporne na choroby i ulepszone, a także te, które kochają dzikie zwierzęta. Dzięki mnóstwu zastosowań kulinarnych zabierze Cię w kulinarną współpracę od Włoch po Meksyk z aromatami od ostrych i pikantnych po miętowe, a także całkowicie wyjątkowy, zapewniający zarówno pyszny, jak i nieoczekiwany smak!

Przedstawiamy nową gamę ziół Suttons na rok 2021…

Grzyb bez papki!

Jeśli kochasz ziemisty smak grzybów, ale nie podoba ci się ich konsystencja, to Mushroom Plant (Rungia klossii) jest ziołem dla ciebie!

Może po prostu uwielbiasz grzybowy smak? Nakładaj smak, dodając to zioło do wszystkich ulubionych potraw.

Kod: 20 01 723x 9 cm Rośliny doniczkowe 10,99 GBP Roślina: od maja Zbiory: miesiące letnie

Uprawiaj ją w swoim ogrodzie podczas cieplejszych miesięcy i ciesz się jej pysznym i nieoczekiwanym grzybowym smakiem. Wytwarza grube i błyszczące ciemnozielone liście, które są chrupiące i przypominają szpinak, idealnie nadaje się do wprowadzenia grzybowego smaku do kanapek i przeniesie sałatki w inny wymiar – grzybowa przystawka do sałatki to doskonały sposób na rozpoczęcie posiłku.~ 153~

Po dodaniu efektownych niebieskich kwiatów późnym latem, jest to piękny dodatek do ogrodu ziołowego lub zioło w doniczce, które dodaje uroku zacienionemu miejscu.

Zioło przebrane za roślinę doniczkową!

Nadchodzą chłodniejsze miesiące, zimą ta roślina doniczkowa i to zioło będzie doskonale maskować się jako jadalna roślina doniczkowa!

Świetnie wygląda w każdym pomieszczeniu, jest szczególnie poręczny w kuchni, ponieważ możesz nadal dodawać liście do wszystkich ulubionych gorących posiłków!

Czytaj  Melisa – Ale nie tak, jak wiesz!

Dodając smakowitości do wszystkiego, co wybierzesz do gotowania, możesz delektować się smakiem, który nasila się po dodaniu w ostatniej chwili do dowolnego gorącego dania.

Pobierz pakiet informacji prasowych dla firmy Mushroom Plant

Oregano z dodatkową mocą!

Oregano Hot & Spicy to tylko zioło, które doda smaku Twojemu makaronowi lub meksykańskiemu daniu głównemu!

Kod: 20 01 623x 9 cm Rośliny doniczkowe 10,99 GBP Roślina: od maja Zbiory: miesiące letnie

Posiada zwarty pokrój, który zawiera jeden z najsilniejszych greckich smaków oregano.

Doskonała do doniczek, ponieważ jest bardziej zwarta i ma zwisający pokrój, jest to dobra odmiana zarówno do ogrodu, jak i do pojemników. Rośliny mają nieco ciemniejsze liście niż zwykle i późnym latem wytwarzają atrakcyjne małe różowe kwiaty.

Ta mięta zostanie tutaj – nie ucieknie!

Mint – Jessicas Sweet Pear to wszechstronna odmiana znana z tego, że jest mniej inwazyjna, a ponieważ nie wytwarza rozłogów, jest doskonałym wyborem na rabaty i ogród ziołowy. Przy bujnym i wyprostowanym pokroju równie dobrze czuje się w doniczce ustawionej w nasłonecznionym miejscu.

Kod: 20 01 603 x 9 cm rośliny doniczkowe 10,99 GBP Roślina: od maja Zbiory: miesiące letnie

Dzięki delikatnemu owocowemu aromatowi wystarczy dodać miętę do sałatek, zaparzyć orzeźwiającą herbatę lub wyborne mojito!

Genialna bazylia – łatwa w uprawie i idealna dla początkującego ogrodnika!

Basil D – Fencesil (Genovese) to nowa i ulepszona odmiana bazylii, pełna smaku i silnego aromatu, jakich można się spodziewać, a dzięki dodatkowej odporności na pleśń i fusarium oznacza, że ​​jest łatwiejsza w uprawie, dając wspaniałe rezultaty – idealna dla początkujący ogrodnik.

Genialna bazylia na przyjemne pesto lub wspaniały dodatek do sałatki caprese – brawo!

Kod: 20 01 543 x 9 cm rośliny doniczkowe 10,99 GBP Roślina: od maja Zbiory: miesiące letnie

Czytaj  Czy jedno jabłko dziennie trzyma lekarza z daleka?

Zobacz wszystkie rośliny ziołowe

Kliknij tutaj, aby wypełnić nasz formularz kontaktowy