Grow Salad For Summer

Salad to podstawowa podstawa brytyjskiego lata. Z tego powodu ogrodnicy co roku uprawiają sałatkę na lato, produkując swoje ulubione składniki. Nie ma nic bardziej satysfakcjonującego niż podanie talerza domowej roboty, świeżej sałatki na następnym grillu.

Nasza najnowsza kolekcja nasion „Grow Salad For Summer” sprawia, że ​​uprawa własnej rośliny jest łatwiejsza niż kiedykolwiek. Wybraliśmy najlepsze odmiany roślin, które pasują do kategorii w zależności od tego, ile czasu zajmuje ich uprawa. W ten sposób możesz wybrać domowe składniki w zależności od tego, jak szybko rosną! Sprawdź niektóre z naszych ulubionych poniżej:

Paczka na talerz w 7 dni lub mniej! ~ 653 ~

Jeśli jesteś niecierpliwym ogrodnikiem lub po prostu lubisz szybko widzieć rezultaty, nasza Paczka do talerza w 7 dni to idealna kolekcja nasion sałaty dla Ciebie. Może wydawać się zbyt piękne, aby było prawdziwe, że sadzenie nasion w poniedziałek może przynieść korzyści już pod koniec tygodnia, ale uwierz nam, że jest to możliwe!

Rakietowy Język Dzikiego Smoka

Musztardowy – biały

Nasiona Rzeżuchy – Zwinięte

Kup tutaj

Paczka na talerz w 2 – 3 tygodnie ~ 653 ~

Jeśli masz już grilla w kalendarzu na kilka tygodni i jesteś trochę bardziej cierpliwy, kolekcja „Pakiet do talerza w ciągu 2-3 tygodni” jest idealna, abyś mógł wypełnić swoją salaterkę tego lata. Uprawiaj nieco większe rośliny i zbieraj większe i pełniejsze plony w nieco dłuższym czasie niż w przypadku zbioru 7-dniowego.

Nasiona Sałaty – Mieszanka Sałat Cos

Krew byków z buraków

Chińskie kiełki fasoli mung

Kup tutaj

Obejrzyj poniższy film Roba Smitha, który pokazuje, jak uprawiać sałatę na tacy.

Pakiet na talerz w 8 tygodni ~ 653 ~

Teraz naprawdę dopracowujemy Twoje sałatki dzięki fantastycznej gamie kolorów i smaków. 8 tygodni może wydawać się trochę, ale nagroda jest tego warta. Być w stanie wyhodować wszystko, od buraków i rzodkiewek po sałatę i marchewkę, wszystko z nasion. Po prostu zasiej nasiona i usiądź wygodnie i zrelaksuj się. Oczywiście odrobina tlc od czasu do czasu pomoże sprawić, że składniki twojej sałatki będą naprawdę dobrze prosperować!

Czytaj  Koniec ze starym, koniec z nowym

Nasiona Marchewki – Rondo

Nasiona ogórka – F1 Burpless Tasty Green

Nasiona Buraka – Tęczowa Mieszanka

Kup tutaj

Pakiet na talerz w 12 – 14 tygodni ~ 653 ~

Jeśli jesteś super zorganizowana i chcesz, aby Twoje domowe sałatki były naprawdę niesamowite tego lata, kolekcja Packet To Plate w 12 – 14 Weeks jest koniecznością! Fantastyczna gama produktów do sałatek, takich jak pomidory koktajlowe po pomidory befsztykowe, wszystkie w różnych kolorach!

Nasiona Pomidorów – San Marzano 2

Nasiona Pomidorów – F1 Lizzano

Nasiona Pomidorów – F1 Tumbling Bella (Terenzo)

Kup tutaj

Wydrukować

Jak zrobić kompozycję róży w domu ~ 653 ~

Ekwipunek

Róże do wyboru

Wazon do wyboru

Ostre nożyce/nożyce

Wytrwałość

Instrukcje

Zbieranie róż

Ścinaj róże rano, gdy są dobrze nawodnione.

Użyj ostrych nożyczek lub nożyc do cięcia róż.

Odetnij łodygi pod kątem i natychmiast umieść je w zimnej wodzie.

Układanie róż

Zanim ułożysz róże, rozważ długość łodygi w porównaniu z długością wazonu. Przycinaj tam, gdzie to konieczne i tnij pod kątem, gdy łodygi są zanurzone w wodzie.

Usuń wszystkie liście, które będą pod wazonem, ponieważ zapobiegnie to ich gniciu.

Umieść swoją pierwszą różę w wazonie. Oprzyj podstawę łodygi po lewej stronie podstawy wazonu, a kwiat po prawej.

Zrób to samo z następną różą, ale w przeciwnym kierunku, tak aby łodygi krzyżowały się jedna nad drugą. Najważniejsza wskazówka: Możesz również użyć gumki recepturki do związania kilku róż, aby uzyskać jednolity wygląd.

Aby Twoja piękna aranżacja zachowała świeżość na dłużej, możesz dodać do wody konserwant. Wiadomo również, że ludzie dodają kilka kropli wódki i łyżeczkę cukru do wody w wazonie.

Teraz znajdź idealne miejsce na swoją aranżację i ciesz się!

Czytaj  National Plant a Flower Day: nowe nasiona kwiatów, rośliny doniczkowe & Przewodniki po uprawie kwiatów

Zobacz przepis tutaj

Aby uzyskać naprawdę najlepsze letnie sałatki w tym sezonie, wymieszaj produkty z tych kolekcji i posadź je w różnych porach roku. Będziesz mógł wyhodować własną sałatkę z mieszanką smaków i kolorów, aby cieszyć się nią przez całe lato!

Zobacz pełny asortyment tutaj

Jeśli chcesz uprawiać odmiany sałatek, które są nieco nieszablonowe, skorzystaj z porady Jamesa Wonga w jego filmie poniżej, aby uprawiać „alternatywne” odmiany sałatek!