Gama nasion Grow for Flavour Seed

Nasza oferta na rok 2017 obejmuje gamę nasion Grow for Flavour Seed Jamesa Wonga. James mówi nam: „Moim zdaniem zdecydowanie najbardziej przekonującym powodem do uprawy własnej jest prosty fakt, że daje ona dostęp do całego świata odmian, których inaczej nie można kupić”.

James jest entuzjastycznym botanikiem wyszkolonym w Kew, zdobywcą nagrody RHS, autorem i prezenterem telewizyjnym. Gama nasion Grow for Flavour i bestsellerowa książka pod tym samym tytułem nie dotyczą tylko uprawy niekonwencjonalnych roślin. Chodzi również o uprawę niezwykłych, pysznych, wysokowydajnych pokarmów, które są drogie w zakupie, ale łatwe w uprawie.

Aby przejrzeć pełny asortyment nasion Grow for Flavour, kliknij tutaj. Poniżej wybraliśmy kilka ciekawych odmian z tego asortymentu. Mały aperitif, jeśli chcesz, na zaostrzenie apetytu.

Quinoa

Ciągle zyskująca na popularności to zdrowe ziarno jest bardzo łatwe w uprawie. Używaj tak jak ryżu lub kuskusu, tylko upewnij się, że poprawnie wymawiasz!

Sonsefia

Łatwiejsze w uprawie niż większość warzyw korzeniowych o smaku łączącym pasternak, ziemniaki i karczochy.

Musztardowy Tilney

Wyhoduj własną super ostrą angielską musztardę. Wyhodowany przez Colemans!

Pietruszkowy Orzeł

Doskonała roślina dwa w jednym z masą pietruszki na wierzchu i słodkim mini pasternakiem rosnącym poniżej.

Pea Shiraz

Burgundowa burgundia o pikantnym, kasztanowym smaku.

Chilli Serrano

Młodszy brat Jalapeno. Ten sam jasny smak, ale ładuje więcej ciepła.

Salsola (wodorosty lądowe)

Włoskie liście sałaty, chrupiące na zewnątrz, ale soczyste w środku.

Ziarna amarantusa

Te pożywne nasiona można posypać płatkami zbożowymi, a liśćmi można się delektować podczas smażenia.

Groszek Szparagowy

Popularne w kuchni azjatyckiej smakuje jak mieszanka szparagów i groszku ogrodowego.

Cucamelon

Te arbuzy wielkości winogron szybko przestały być nieznane i stały się bestsellerami. Powód? Smakują wyśmienicie i są łatwe w uprawie.

Jeśli nie masz jeszcze egzemplarza książki Jamesa Wonga Grow for Flavour, kup ją w Suttons za 20 GBP, a dołączymy 6 bezpłatnych paczek nasion. Wolne nasiona będą oczywiście wybrane z gamy nasion Grow for Flavour.

Czytaj  Porady ogrodnicze z 1906

Jeśli szukasz czegoś więcej od Jamesa Wonga, koniecznie obejrzyj jego nowy film, w którym dzieli się czterema wskazówkami, jak wzbogacić smak owoców i warzyw uprawianych w domu.