Ekspert ds. roślin Michael Perry dołącza do zespołu Suttons

Najnowszy rekrut Sutton!

Dzięki ponad 200-letniej wiedzy i doświadczeniu w dziedzinie ogrodnictwa nasza godna pozazdroszczenia reputacja w zakresie produktów wysokiej jakości nie kończy się na tym. Rzeczywiście, nigdy nie chcemy spocząć na laurach (a może powinien to być Prunus laurocerasus?)

Nieustannie staramy się dostarczać najnowsze rozwiązania dla ogrodów wszystkich typów i dostarczać nowe, ekscytujące i ulepszone odmiany kwiatów, owoców i warzyw.

Jesteśmy słusznie dumni z naszego zespołu twórców nowych roślin i produktów, którzy dużo podróżują w poszukiwaniu unikalnych i innowacyjnych nowych produktów, które można dodać do naszej kompletnej oferty ogrodniczej. Ostatnie historie sukcesu obejmują roślinę roku w RHS Chelsea z naszym wyjątkowym krzakiem morwy karłowatej oraz zdobycie nagrody People’s Choice w RHS Wisley za naszą ekskluzywną mieszankę nasion Zinnia Molotov. Jesteśmy równie zachwyceni mogąc ogłosić ekscytującą nową współpracę!

Suttons jest bardzo zadowolony, że może potwierdzić dodanie eksperta branżowego, Michaela Perry’ego do ich zespołu zaopatrzenia w rośliny.

Michael jest związany ze światem ogrodniczym odkąd skończył pięć lat. Został wymieniony na liście 20 najbardziej wpływowych osób w świecie ogrodnictwa na liście Sunday Times, dzięki swojej zdolności dostrzegania ekscytującej nowej odmiany lub okazji marketingowej, a także rozwinięciu rozległej sieci hodowców, plantatorów i producentów.

Michael ma bogate doświadczenie we wprowadzaniu nowych roślin i zabierał je do wielu brytyjskich programów telewizyjnych. Jego misją tutaj w Suttons będzie poszukiwanie najlepszych, nowych, ekscytujących i innowacyjnych roślin, skupiając się na naszym asortymencie kwiatów i wzmacniając nasze już silne relacje z dostawcami.

Dołączając do istniejącego kreatywnego i doświadczonego zespołu, Michael mówi: „Moją pasją są rośliny i cieszę się, że przez 18 lat wprowadzałem na rynek bardzo nowe i bardzo różne produkty. Będę kontynuował tę pracę z Suttons i nie mogę się doczekać współpracy z tak znaną marką.”

Czytaj  Jaki owoc jest bardziej pożywny niż jagody?

MD David Robinson dodaje; „Od pierwszego spotkania z Michaelem jestem pod ogromnym wrażeniem jego wiedzy, entuzjazmu i czystej miłości do roślin. Nie mógłbym być szczęśliwszy, że zdecydował się do nas dołączyć, a cały zespół naprawdę nie może się doczekać współpracy z nim i przedstawienia brytyjskim ogrodnikom jeszcze szerszej gamy ekscytujących nowych roślin i nasion.”

Możesz śledzić Michaela na Twitterze, Facebooku i Instagramie