Czym różnią się szczepione i nieszczepione rośliny warzywne

Uprawa własnych warzyw zapewnia szereg korzyści odżywczych, środowiskowych i ekonomicznych w porównaniu z kupowaniem w sklepie. Jest to niezwykle satysfakcjonujący proces, a nic nie smakuje tak, jak świeże warzywa zebrane prosto z ogrodu.

Jednak wiele osób wciąż nie jest pewnych różnicy między roślinami warzywnymi szczepionymi i nieszczepionymi, więc wskażmy właściwy kierunek.

W Suttons z dumą produkujemy szereg pysznych szczepionych roślin warzywnych. Pozwalają one uprawiać najlepsze możliwe warzywa w zaciszu własnego domu. Równie ważne jest to, że jest to naprawdę powalający dodatek do każdego posiłku dla Ciebie, przyjaciół i rodziny, który sprawi, że będziesz bardziej niż kiedykolwiek chętny do gotowania burzy w kuchni!

Dlaczego nasze szczepione rośliny warzywne są sekretem wspaniałych owoców!

Nasze sadzonki warzyw szczepionych i turbo szczepionych na rok 2021 oferują cały wybór warzyw z własnej uprawy, które smakują obłędnie. Są łatwe w utrzymaniu i zapewniają niedrogi sposób na uprawę własnych produktów. Ponadto Twoje rośliny zostaną dostarczone prosto pod Twoje drzwi w idealnym momencie do sadzenia. Cóż za wspaniały sposób na zachęcenie całej rodziny do wspólnego spędzania czasu na świeżym powietrzu.

Jesteśmy dumni z naszego skrupulatnego procesu szczepienia z oddanym zespołem ekspertów. Na początek każdy produkt z tej serii jest szczepiony ręcznie, aby mieć pewność, że otrzymasz rośliny, które mogą zapewnić do 75% więcej owoców, wcześniej i przez długi czas. Z tego powodu nasze wyjątkowe sadzonki warzyw szczepionych są roślinami najbardziej energicznymi i premium, które nadal są liderami na rynku. Dlaczego więc nie zacząć w nadchodzącym roku własnej odmiany smacznych warzyw uprawianych w domu i mieć pewność, że wszystkie szczepione rośliny warzywne Suttons przechodzą rygorystyczne kontrole naszych ekspertów od warzyw, aby zapewnić, że otrzymujesz tylko najwyższą jakość.

Ale zanim dokładniej omówimy zalety naszych szczepionych roślin warzywnych, porozmawiajmy o różnicy między nieszczepionymi i szczepionymi roślinami warzywnymi i ustalmy, co jest dla Ciebie odpowiednie.

Czytaj  Jak posadzić wiszący kosz

Aby uzyskać więcej porad, obejrzyj nasz film „Dlaczego warto kupować szczepione rośliny warzywne od Suttons Seeds”.

Co to są nieszczepione rośliny warzywne? ~ 553 ~

Nieszczepione rośliny warzywne są standardowymi roślinami warzywnymi, co może skutkować wyborem warzyw z własnej uprawy. Możesz mieć ogród pełen różnego rodzaju warzyw i mnóstwo dodatków do domowych potraw. Ale mając do wyboru setki odmian, od czego zacząć? Dlaczego nie odkryć naszych ekscytujących nowych roślin warzywnych i wyhodować coś nowego już dziś?

Kukurydza Bimbru

Ogórek Merlina

Fioletowy karczoch kulisty

Czym są szczepione rośliny warzywne?

Szczepione rośliny warzywne wymagają łączenia metody uprawy. Nasz proces szczepienia to szybkie narzędzie, które polega na pobraniu dwóch roślin uprawianych jednocześnie: smacznie owocującej odmiany i super mocnej podkładki. Wierzchołek rośliny owocującej i mocna, odporna podkładka są ostrożnie usuwane ręcznie za pomocą małego ostrza, aby przeciąć każdą łodygę pod kątem. Następnie spód podkładki i wierzchołek rośliny owocującej są następnie szczepione razem za pomocą specjalnego klipsa, który opada naturalnie podczas wzrostu rośliny. W Suttons oferujemy naszą gamę szczepionych roślin warzywnych, która obejmuje pomidory, paprykę, bakłażany i melony.

Karmazynowe Pomidory Śliwkowe

Anasta Melon

Papryka Denvera

Proces ten dostosowuje rośliny, aby lepiej przystosowały się do warunków wzrostu. Ponadto oznacza to również, że nowe supermocne korzenie mogą wrastać głębiej w glebę. Wchłoną również wszystkie pyszne składniki odżywcze, aby zapewnić Ci pełne smaku i smaczne plony. Możesz cieszyć się nawet o 75% większymi plonami dzięki szczepionym roślinom warzywnym Suttons. I, w przeciwieństwie do standardowej nieszczepionej rośliny, ta również wyda owoce znacznie wcześniej i znacznie dłużej, dając większe plony!

Korzyści z procesu Suttons Turbo Szczepienia

  • Co najmniej 1 dodatkowy owocnik na roślinę
  • Do 75% więcej owoców
  • Wcześniejsze owocowanie
  • Dłuższy okres owocowania
  • Większe plony
  • Silna odporność na choroby przenoszone przez glebę i szkodniki
  • Lepiej do uprawy na wolnym powietrzu
Czytaj  Gotowanie z lawendą

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, sprawdź Proces szczepienia roślin warzywnych Suttons, aby uzyskać więcej informacji. Obejrzyj nasz przewodnik wideo poniżej i dowiedz się, jak najlepiej wykorzystać szczepione rośliny warzywne.

Mając to na uwadze, warto przejść do naszej gamy szczepionych roślin warzywnych online lub zamówić jeden z naszych katalogów Suttons 2021, aby wybrać własne warzywa.

Zobacz wszystkie szczepione rośliny warzywne

Mamy nadzieję, że znajdziesz wszystko, co musisz wiedzieć o szczepionych warzywach, aby kontynuować swoją ogrodniczą podróż! Podziel się z nami swoimi szczepionymi warzywami na naszych stronach w mediach społecznościowych!

Facebook

Twitter

Instagram

Sprawdź nasze najnowsze wpisy na blogu poniżej!

  • Pomidory, które zwalczają zarazę
  • Jak budować warstwy kolorów i zapachów w swoim ogrodzie
  • Wygraj nowe nasiona warzyw Suttons