Pościel budżetowa – Najważniejsze wskazówki dotyczące rozmnażania

Czy chcesz zaktualizować swoje kwiaty pościelowe w tym roku przy ograniczonym budżecie? Cóż, tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz już teraz, aby rozpocząć letnią pościel, aby stworzyć oszałamiającą ekspozycję ogrodową!

Spraw, by Twoje granice rozśpiewały się tej wiosny, korzystając z rozwagi i kupując teraz niedrogie nasiona do łóżek. Mamy gamę nasion, które zaczynają się już od 1,99 GBP za opakowanie, nie ma nic lepszego! Wszystko, czego potrzebujesz, to trochę kompostu, doniczek, propagator i trochę cierpliwości, a wyprzedzisz grę.

Twój ogród potrzebuje troski? Nie ma lepszego czasu niż styczeń, aby zacząć dbać o swój ogród i wprowadzać na lato kilka budżetowych roślin rabatowych. Uprawa takich odmian nie tylko ożywia ogród, ale także zapewnia relaksującą przestrzeń na zewnątrz, do której można uciec. Jest to powszechne w czasach takich jak dzisiaj podczas blokady, więc dlaczego nie zająć się i nie zacząć sadzić!

Dodaj czynnik „Wow” do garnków i koszy!

Nasiona altówki – Piegi

Płatki altówki są również jadalne i świetnie wyglądają jako dodatek do sałatek lub dekorowanie ciast. Zdjęcie: Viola „Freckles” z Suttons

Nowa piękna i rzadka odmiana altówki!

Viola Seeds – Freckles to rzadka i niezwykła altówka z białymi kwiatami w niebiesko-niebieskie plamki, które dodają niesamowitego efektu „wow” wystawom kwiatów doniczkowych na patio i wiszącym koszom. Ze względu na swoje podobieństwo do dzikich fiołków Viola Seeds – Freckles od wiosny do jesieni pokryje się obfitością zachwycających kwiatuszków. Wytwarzając do 20 kwiatów w pierwszym sezonie, Viola Seeds – Freckles z pewnością doda pięknych kolorów i tekstur do twoich klombów i klombów. Będąc bardzo wszechstronnymi i łatwymi w uprawie, doskonale nadają się do pozostawienia do naturalnego wzrostu w ogrodzie, tworząc fantastyczne wystawy kwiatowe. Te wieloletnie kwiaty, dorastające do wysokości 15 cm, fantastycznie wyglądają w doniczkach na tarasie i w pojemnikach rozsianych po całym ogrodzie.

Lobelia Seeds – Sapphire (Blue Basket)

Wypełnij swój ogród od lipca do września tymi wyróżniającymi się kwiatami. Zdjęcie: Lobelia „Sapphire” z Suttons

Czytaj  Growbag Growing

Dodaj wybuch niebieskiego!

Obfitość fioletowo-niebieskiego z białym okiem. Lobelia ‘Sapphire’ to zwarte rośliny pokryte drobnymi kwiatami przez całe lato, zwykle uprawiane jako obwódki rabat i obwódek, często z Alyssum. Śledzenie. (SUPASEED – nasze powlekane Supaseeds ułatwiają wysiew tego drobnoziarnistego produktu.)

Rozpocznij opłacalną granicę

Nasiona cyni – mieszanka Mołotowa

Nasiona afrykańskiej stokrotki — mieszanka Ecklonis

Nasiona dalii — Yankee Doodle Dandy

Marigold Afro-French Seeds – F1 Zenith Mix

Dodaj odrobinę ciepła do swojego letniego ogrodu dzięki tym wspaniałym nagietkom. Zdjęcie: Marigold F1 Zenith Mix z Suttons

Ciepłe kolory na ciepłe lato

Ta wspaniała odmiana Marigold Afro-French Seeds – F1 Zenith Mix zapewnia stałe wyświetlanie średniej wielkości kwiatów. Począwszy od czerwonych, pomarańczowych lub żółtych po krzaczaste, zwarte rośliny. I nie zasiewają nasion, więc nie jest wymagany żaden „martwy kierunek”. Będą produkować mnóstwo nowych kwiatów przez całe lato! Wysokość 30 cm (12″).

Nasiona nagietka – Jeżozwierz Żółty

Te wielokrotnie nagradzane rośliny nie tylko świetnie wyglądają, ale ich płatki są jadalne! Zdjęcie: Nagietek „Porcupine Yellow” firmy Suttons

Całkowicie nowy, wielokrotnie nagradzany, żółty nagietek!

Dodaj wybuchy pysznych, żółtych kwiatów w stylu „jeżozwierza” do swoich łóżek i doniczek od maja do września! Ta ekscytująca nowa odmiana Calendula „Porcupine Yellow” wytwarza więcej kwiatów niż jej pomarańczowe odpowiedniki. Jest również nieco wyższy (60 cm) niż „Orange Porcupine”. Jej płatki mogą być używane jako szafran dla „biednych” do barwienia ryżu.

To tylko wybrane z naszej wspaniałej oferty roślin rabatowych. Przejrzyj resztę, ponieważ nadal można znaleźć niesamowite ceny!

Kupuj wszystkie rośliny rabatowe

Katalog ogrodniczy 2021!

Nasz najnowszy katalog ogrodniczy na rok 2021 już jest! Wszystkie te rośliny rabatowe z ograniczonym budżetem znajdują się w ofercie wraz z wieloma innymi. Jeśli chcesz otrzymać kopię, po prostu skorzystaj z linku tutaj i zamów swój już dziś!

Czytaj  Ślimaki, chwalebne ślimaki!

Najważniejsze wskazówki dotyczące rozmnażania ~ 653 ~

  • Zainwestuj w dobrą konewkę do rozsady – taką, która emituje delikatne kropelki wody. W przeciwnym razie bardzo łatwo jest usunąć lub zalać sadzonki.
  • O ile nie jest to wyraźnie wskazane – wysiewaj w płytkich tacach lub modułach.
  • Upewnij się, że doniczki i tace są czyste – aby zmniejszyć ryzyko wystąpienia szkodników i chorób, używaj wyłącznie świeżego specjalistycznego kompostu do nasion.
  • Wybierz właściwy moment – ​​celem jest rozpoczęcie pomyślnego wysiewu, aby Twoje nasiona i zestaw do rozmnażania były dostępne i gotowe do siewu we właściwym czasie.

Kupuj cały sprzęt do rozmnażania

Biodegradowalne garnki i tace

Doniczki z włókna

Doniczki okrągłe lub kwadratowe

Doniczki biodegradowalne są idealne do rozmnażania. Roślinę i doniczkę można sadzić bezpośrednio w ziemi bez wstrząsu transplantacyjnego lub naruszenia korzeni. Doniczki rozkładają się naturalnie w glebie. Dostępne rozmiary: Doniczki Okrągłe 96 x 6 cm i 48 x 8 cm; Doniczki kwadratowe 80 x 6 cm i 48 x 8 cm.

Rośnie na doniczkach i tacach

Doskonałe do uprawy na wszystkich młodych roślinach, te poręczne tace utrzymują małe doniczki w czystości, porządku, są łatwe w obróbce i mogą być używane wielokrotnie. Doniczki są stabilne na solidnej czarnej plastikowej tacy, ale można je przenosić przy minimalnym wysiłku, bez wypadków z kompostem lub żonglowania luźnymi doniczkami! Idealny do przenoszenia do ogrodu, gdy jesteś gotowy do sadzenia. Otwory na palce umożliwiają łatwe wyjmowanie doniczek, jeśli trzeba pracować nad pojedynczą rośliną.

Kupuj cały sprzęt do rozmnażania

Mamy nadzieję, że w tym roku znajdziesz niedrogie rośliny rabatowe, które wypełnią Twoje rabaty, doniczki i rabaty kolorem i zainteresowaniem. Jeśli znajdziesz coś dla siebie, dołącz już dziś do społeczności Suttons i odwiedź naszą stronę na Facebooku i Instagramie, aby zabrać nas ze sobą w ogrodniczą podróż — #mySuttonsJourney

Facebook

Twitter

Instagram

Sprawdź nasze najnowsze wpisy na blogu poniżej!

  • Pomidory, które zwalczają zarazę
  • Jak budować warstwy kolorów i zapachów w swoim ogrodzie
  • Wygraj nowe nasiona warzyw Suttons