Agapant, aby Cię zadziwić!

Suttons przedstawia duże, odważne kwiaty agapanta na piękne rabaty i donice na patio

Zrób wyraziste wrażenie dużymi, wyrazistymi kwiatami agapanta w swoich kwietnikach i doniczkach na patio tego lata. Ich fajerwerkowe kwiaty w odcieniach od białego do fioletowego są atrakcyjne nie tylko dla nas – pszczoły i motyle też nie mogą się im oprzeć!

Agapanthus, znany również jako lilia nilowa lub lilia afrykańska, to wieloletnie rośliny tworzące kępy, które zapewnią ci lata pięknych kwiatów, które rozmnażają się w miarę dojrzewania.

Dzięki ich wspaniałym kolorom i różnym wysokościom z pewnością dodasz dramaturgii swojej przestrzeni na zewnątrz dzięki naszym dwóm nowym odmianom dostępnym do uprawy z 9-centymetrowych roślin doniczkowych na rok 2021.

Ciesz się nadmorskimi kolorami Agapanthus Sea Breeze

Ten zupełnie nowy agapant kwitnący latem doda egzotycznego wyglądu ogrodowi dzięki atrakcyjnym 15-centymetrowym kwiatom w odcieniach od białego do niebieskiego na mocnych i wytrzymałych łodygach.

Dzięki zwartemu pokrojowi i bardziej unikalnemu kształtowi kwiatu, Agapanthus Sea Breeze oferuje coś innego niż tradycyjny, okrągły kształt kuli innych odmian. Ta łatwa w uprawie odmiana jest liściasta i odporna na temperatury do -10 stopni Celsjusza i każdego roku zachwyci Cię miesiącami koloru nieba.

Unikalne dwukolorowe kwiaty

Agapanthus Sea Breeze jest najbardziej dwukolorową (lub dwubarwną) dostępną odmianą i jest wyjątkowa pod tym względem, że dwa kolory przechodzą przez płatki aż do samego czubka – a nie tylko u podstawy, jak wiele inni. Daje to piękny efekt w kolorze nieba, gdy błękit przechodzi w środek każdego płatka.

Kod: 20 02 671 x 9 cm Roślina doniczkowa 10,99 GBP Kod: 20 02 683 x 9 cm Roślina doniczkowa 24,00 GBP Sugerowana cena detaliczna 32,97 GBP OSZCZĘDŹ 27%

Pobierz pakiet informacji prasowych dla Agapanthus Sea Breeze

Czytaj  10 niesamowitych pomysłów na prezenty dla ogrodników

Lub dodaj odrobinę fioletu!

Nowy, wiecznie zielony Agapanthus Poppin Purple ma ciemnofioletowe kwiaty wytwarzane z oszałamiających ciemnofioletowych, prawie czarnych pąków, w przeciwieństwie do innych agapantów. Ta odmiana również zakwita ponownie, co pozwala jej kwitnąć przez znacznie dłuższy okres czasu.

Kod: 20 02 371 x 9 cm Roślina doniczkowa 10,99 GBP Kod: 20 02 383 x 9 cm Roślina doniczkowa 24,00 GBP Sugerowana cena detaliczna 32,97 GBP OSZCZĘDŹ 27%

I właśnie wtedy, gdy myślałeś, że nie może być dużo lepiej, ta nowa odmiana pęcznieje również szybciej niż wiele odmian, co powoduje, że z czasem w twoich doniczkach i obwódkach ogrodowych pojawia się więcej fioletowych kwiatów.~153 ~

Pobierz pakiet informacji prasowych dla Agapanthus Poppin Purple

Zobacz wszystkie nowe rośliny kwiatowe

Kliknij tutaj, aby wypełnić nasz formularz kontaktowy