Suttons Seed Catalog Preview 2016

Znowu nadszedł ten czas w roku, kiedy wieczory zaczynają się zbliżać, wystawy kwiatów zaczynają blaknąć, a oznaki końca lata stają się coraz bardziej widoczne. Ale oznacza to również, że nadeszła ta wspaniała pora roku, kiedy zbliża się nadejście rocznego katalogu nasion Suttons Seeds! Czy jest więc lepszy sposób na świętowanie niż zapowiedź tego, co można znaleźć na wspaniałej, zabytkowej okładce katalogu nasion Suttons 2016.

James Wong powraca z nową gamą nasion, która towarzyszy jego bestsellerowej książce Grow For Flavour. Odmiany z tej serii, osobiście wypróbowane i wypróbowane przez Jamesa, zostały wybrane nie tylko ze względu na ich niesamowity smak, ale są również łatwe w uprawie. Wśród asortymentu są liście nasturcji. Niesprawiedliwie spychane na margines kwiatów przez ponad sto lat, pieprzne liście, kwiaty o smaku rzeżuchy i chrupiące strąki nasion, idealne jako dodatek do sałatek. Jeśli lubisz pikantne papryczki chilli, ale nie chcesz, by niektóre z naszych najostrzejszych papryczek chilli rozpalały usta, Serrano jest dla Ciebie. Kozacki młodszy brat 

Jalapeno, Serrano ma podobny smak, ale zwiększa moc, aby uzyskać średnio ostre chili. Salsola, znana również jako Land Seaweed, to włoski liść sałaty, który jest chrupiący na zewnątrz, ale dziwnie soczysty i śliski w masywnej Japonii. Ta łatwa w uprawie roślina dobrze reaguje na powtarzające się przycinanie i zdecydowanie warto jej spróbować.

Jeśli lubisz hodować własne pomidory, ale często czujesz się rozczarowany, gdy zaraza rujnuje twoje zbiory, Crimson Crush jest dla Ciebie. Wyłącznie w Suttons i teraz dostępne jako nasiona na ten rok, bądź jedną z pierwszych upraw pierwszego pomidora w pełni odpornego na zarazę, połączonego z niezrównanym smakiem. Wyhodowana przy użyciu naturalnych metod ma pełną odporność na wszystkie szczepy zarazy występujące obecnie w Wielkiej Brytanii. Z wyjątkowo smacznymi, dużymi, okrągłymi owocami, jest to pomidor, który każdy powinien uprawiać w tym roku..

Czytaj  Jak zapewnić swoim roślinom przytulność przez zimę

W tym roku z dumą wspieramy Cancer Research UK serią nasion Garden For Life, ponieważ bycie aktywnym to nie tylko bieganie czy chodzenie na siłownię. Może to obejmować spacery, prace domowe lub prace w ogrodzie, a aktywność fizyczna może pomóc w zapobieganiu tysiącom nowotworów w Wielkiej Brytanii każdego roku. Dzięki gamie podwójnych opakowań warzyw i kwiatów w odcieniach różu i bieli, 25 pensów ze sprzedaży każdego opakowania w asortymencie trafia do Cancer Research UK.

W 2016 roku świętujemy ulubieńca narodów… Sweet Pea. A czy jest lepszy sposób, aby to zrobić niż z nową i ekskluzywną mieszanką zapachową Floribunda Sweet Pea Sublime Scent Mix, zupełnie nową klasyfikacją słodkiego groszku od Suttons. Czym więc jest słodki groszek Floribunda? Zasadniczo skrzyżowanie staroświeckich odmian Grandiflora z małymi kwiatami i wspaniałym zapachem oraz odmiany Spencers z większymi, pięknie falbankowymi kwiatami, aby stworzyć ostateczny Sweet Pea – duże kwiaty o pysznym zapachu.

Jeśli chcesz dodać odrobinę strukturalnej elegancji do swojego ogrodu, nie możesz się pomylić z tą gamą podpór dla roślin, klatek na owoce i łuków firmy Agriframes, aby ulepszyć przestrzeń na zewnątrz. Dzięki ponad 40-letniemu doświadczeniu, asortyment Agriframes jest najwyższej jakości i zbudowany na całe życie, a ich szeroki asortyment ma coś dla każdego. Wykonane z wysokiej jakości stalowych rurek, ocynkowanych wewnątrz i na zewnątrz w celu ochrony przed korozją, zostały przetestowane w ogrodach w całym kraju i objęte są 15-letnią gwarancją.

Co mogłoby stworzyć bardziej typowy angielski ogród niż drzewo owocowe. Wybrane przez naszych specjalistów od owoców nasze drzewka są najwyższej jakości, a ponadto łatwe w uprawie. Wiele odmian jest również samozapylających, więc jeśli miejsce nie pozwala na posiadanie sadu, o jakim zawsze marzyłeś, nie martw się, ponieważ potrzeba wielu drzew do wspomagania zapylania nie musi stanowić problemu. Ale jeśli masz trudności z wyborem tylko jednego, nasza oferta kup 1 i drugą połowę ceny na wszystkie nasze drzewa z odkrytymi korzeniami powinna trochę ułatwić podjęcie decyzji.

Czytaj  3 rzeczy, które kochamy w pokazie kwiatów RHS Chelsea

Może i teraz zbliża się koniec lata, ale to nie znaczy, że jest za wcześnie, aby myśleć o przyszłej wiośnie z naszą broszurą Plan Ahead. Pełen wszystkich naszych ulubionych klientów, popyt na te rośliny z pewnością będzie wysoki, więc unikaj rozczarowania z powodu przegapienia i planuj z wyprzedzeniem! Co więcej, dzięki naszej ofercie 3 za 2 na ulubione pościele możesz wypełnić swoje doniczki, kosze i łóżka w świetnej cenie.

Aby wprowadzić nasz katalog nasion 2016, oferujemy również naszą nową, piękną, limitowaną edycję puszki nasion. Idealny do przechowywania nasion suchych i bezpiecznych, oparty na oryginalnym projekcie okładki z 1871 roku z naszych historycznych archiwów, który był również inspiracją dla tegorocznej okładki katalogu. Uważamy, że jest to prawdziwy przedmiot kolekcjonerski i może być Twój za jedyne 2 GBP przy zamówieniu 3 lub więcej paczek nasion.

Udanych zakupów i wspaniałego roku pracy w ogrodzie.